Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 19:41, 23 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
Piękny twój busz na zacienionej Bogusiu i tyle się dzieje, powojniki fajnie zadomowiły się u ciebie mnie jednego chyba podkopały nornice, nie wiem czy da się go uratować
Aniu...pomalutku do przodu...jeszcze dużo do zrobienia.Pozdrawiam.

Wiewiórka ma swój koszyczek z orzeszkami...wczoraj zaglądała kilka razy...m.zapomniał coś podrzucić...udało się za czwartym razem.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 19:45, 23 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Kasya napisał(a)


ta palma mi sie podoba
...mam podobne skojarzenie...pięknie błyszczy się nocą...
...i nowa biała azalka
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:55, 24 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
White Rose...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:57, 24 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Azalie...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 19:07, 24 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bozga 19:07, 24 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Bardzo pomysłowe rozwiązania w Twoim ogródku A masz może swój sposób na uwiąd powojników albo jakieś "pewniaki", które nie chorują ? U mnie za tydzień targi ogrodnicze i nastawiam się właśnie na powojniki. Pozdrawiam
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bogumila 19:17, 24 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
bozga napisał(a)
Bardzo pomysłowe rozwiązania w Twoim ogródku A masz może swój sposób na uwiąd powojników albo jakieś "pewniaki", które nie chorują ? U mnie za tydzień targi ogrodnicze i nastawiam się właśnie na powojniki. Pozdrawiam
Nie znam sposobu na skutecznie pozbycie się uwiądu...do tej pory straciłam dwa .Ogólnie ...lepiej u mnie rosną o pojedyńczych kwiatach...M.Skłodowska C. posadzona w ubiegłym roku kwitła...ale teraz zaczyna od nowa.Zauważyłam dzisiaj łodyżkę jednego, o którym myślałam,ze zanikł...odrodził się po dwóch latach.Musisz wybrać takie,które odpowiadają Ci kolorem, wzrostem.Teraz przechodzę na bylinowe,bo odpada problem z przemarzaniem...wiosna tnie się do ziemi...a u mnie zimne wiatry wiosną.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
barbara_kraj... 20:52, 24 maj 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Przyglądam się poszczególnym fotkom i jestem pełna podziwu dorodności roślin. Albo warunki im sprzyjają, albo z sercem dbasz o nie. Najpewniej jedno i drugie!
Zadowolona jesteś z bodziszka żałobnego?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
bogumila 20:57, 24 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
Przyglądam się poszczególnym fotkom i jestem pełna podziwu dorodności roślin. Albo warunki im sprzyjają, albo z sercem dbasz o nie. Najpewniej jedno i drugie!
Zadowolona jesteś z bodziszka żałobnego?
Mam dwa rodzaje b.żałobnego.Wyższy ...z kolorowym listkiem i niższy zielony.Obydwa mają podobne kwiaty.W moim zacienieniu jest im dobrze...rosną pod świerkami ,tam,gdzie nic nie chciało rosnąć.Bujniej rośnie korzeniasty...ale nie robiłam fotki.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Anabell 23:39, 24 maj 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Basiu! Bogusia jako jedna jedyna z ogrodowiska z największym sercemdbałością podchodzi do swoich roślinekjuż od wysiewu i to są efekty.
Bogusiu zawsze podziwiam na parapetach i w zacienionym. Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies