Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

an_tre 16:28, 22 kwi 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
bogumila napisał(a)
Wczoraj byłam w domu podlać parapetówki.Podlewam co cztery dni.Mają się dobrze,kaloryfery wyłączone.


Świecznica i aminek.
Nie mogę się napatrzeć na twoje parapetówki, takie dorodne wręcz radosne
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 16:44, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
bozga napisał(a)
Pieski oglądałam z rana, nie wymagają komentarza A roślinki super, ja tak nie umiem, jak się samo coś nie posieje to nie mam
Pozdrawiam
...u mnie odwrotnie...samosiejek mam na lekarstwo...chyba wcześniej je wyplewiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Katkak 16:45, 22 kwi 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Niezła hodowla. Mogę sobie wyobrazić ile pracy wymagają takie kudłacze . Bogusiu jak zwykle Twoje parapetówki są najbardziej wypasione na O . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
bogumila 16:48, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
gobasia napisał(a)



czym Ty dokarmiasz cleome?..moja to mizerota

...nic nie dostają...co 4 dni tylko odstałą wodę.Przed sadzeniem do dużych pojemników wymieszałam ziemię ze skorupkami i dałam na spód...mają teraz niezły zapas na start.W przyszłym tyg.przywiozę je na Z. i wystawię na balkonie...już czas hartować...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:49, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
Nie mogę się napatrzeć na twoje parapetówki, takie dorodne wręcz radosne

Aniu...muszą radzić sobie same...i widzę,że nieźle im to wychodzi.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:53, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Katkak napisał(a)
Niezła hodowla. Mogę sobie wyobrazić ile pracy wymagają takie kudłacze . Bogusiu jak zwykle Twoje parapetówki są najbardziej wypasione na O . Pozdrawiam .

Tak,hodowla jest jedną z największych w naszym kraju.Jeździ z nimi na wystawy po całej Europie...dzisiaj też je wystawia.Parapetówki mają się dobrze i już proszą o przesadzenie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Radziu2013 16:54, 22 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
bogumila napisał(a)


Świecznica i aminek.


Kiedy wysiewałaś aminka że taki duży? Moje są takie malutkie pyćki i do tego jeszcze wszystkie siewki jakaś choroba mi wzięła dlatego dzisiaj wylądowały w ogródku ale poprzykrywałem je folia. Może tam im będzie lepiej
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
bogumila 17:00, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Radziu2013 napisał(a)


Kiedy wysiewałaś aminka że taki duży? Moje są takie malutkie pyćki i do tego jeszcze wszystkie siewki jakaś choroba mi wzięła dlatego dzisiaj wylądowały w ogródku ale poprzykrywałem je folia. Może tam im będzie lepiej

Wysiewam go po raz pierwszy i nie mam doświadczenia jak z nim postępować.Przed tygodniem był jeszcze mizerny,taki wyciągnięty...teraz zaczyna nabierać masy.Wysiewałam w połowie marca.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Katkak 17:12, 22 kwi 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
bogumila napisał(a)

Tak,hodowla jest jedną z największych w naszym kraju.Jeździ z nimi na wystawy po całej Europie...dzisiaj też je wystawia.Parapetówki mają się dobrze i już proszą o przesadzenie.

Moja siostra też ma hodowlę i też jeździ ze swoimi psami po świecie. Dziś też jest na wystawie, ale w Polsce. Poza tym jest też grommerem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
bogumila 17:36, 22 kwi 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Katkak napisał(a)

Moja siostra też ma hodowlę i też jeździ ze swoimi psami po świecie. Dziś też jest na wystawie, ale w Polsce. Poza tym jest też grommerem .



To jest ich hobby...moje wiadomo...ogródek.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies