Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

hanka_andrus 19:52, 13 maj 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To jest "trochę różności"? To sa zakupy na maxa! Piękne rośliny nabyłaś, Niech Tobie zdrowo rosną!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Anabell 00:36, 14 maj 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Bogusiu - tyle masz roślinek swoich a jeszcze pokusa nie uśpiona.
Po tych anomaliach pogodowych, zakupy poprawiają nastrój.

Tego clematisu Montany nie znam, za to Multi Blu ma cudowne wielkie kwiaty.

Szkoda cleome, może jeszcze coś będzie.
Ja dzisiaj pierwsze rozsady wysadziłam na rabatę, właśnie cleome.

Pocieszają że nie będzie przymrozków.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Moniika 14:19, 14 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777

Witaj Bogusiu , wpadłam wczoraj po długiej nieobecności, tylko na chwilkę i miałam uciekać ale ciągnie mnie do Was zaglądam zobaczyć co u Ciebie a tu znów tyle nowości kupiłaś ja tez byłam na Renk- u w piątek i również "poszalałam" - wszystko już wsadzone do ziemi . Widzę ze Ty wciąż powojniki dokupujesz ! Super. Ja teraz mam "jjazdę "na bodziszki . Powojnikow nie mam już gdzie wsadzać, a wolne miejsca kt zostały, nawet jak próbuję obsadzić powojnikiem ponoszę klęske i mi umiera, strasznie wtedy cierpię ... także uznałam ze skoro nie mogę im zaproponować dobrego stanowiska nie będę wciskać na sile . Moje ostatnie nabytki kt przeżyły to Ai-Nor , Multi Blue, Little Artist, Early Snow , ten ostatni posadziłam w dwóch różnych miejscach i pbserwuję jak w każdym inaczej sobie radzi ... liczę tej jesieni że w końcu pokaże co potrafi jest u mnie już dwa lata i wygląda ze dopiero teraz naprawdę zaczął rosnąć ... ale poczekam , nigdzie mi sie nie spieszy serdecznie Cię pozdrawiam i szkoda że nie spotkałyśmy się na Renku !
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bogumila 18:50, 15 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
hanka_andrus napisał(a)
To jest "trochę różności"? To sa zakupy na maxa! Piękne rośliny nabyłaś, Niech Tobie zdrowo rosną!
Haniu...bardzo chcę,żeby zdrowo rosły...ale nie wiem czy to im wystarczy...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:53, 15 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Anabell napisał(a)
Bogusiu - tyle masz roślinek swoich a jeszcze pokusa nie uśpiona.
Po tych anomaliach pogodowych, zakupy poprawiają nastrój.

Tego clematisu Montany nie znam, za to Multi Blu ma cudowne wielkie kwiaty.

Szkoda cleome, może jeszcze coś będzie.
Ja dzisiaj pierwsze rozsady wysadziłam na rabatę, właśnie cleome.

Pocieszają że nie będzie przymrozków.

Muszę koniecznie do Ciebie zajrzeć...jutro zamierzam wysadzać...chyba już będzie cieplej...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:55, 15 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Moniika napisał(a)

Witaj Bogusiu , wpadłam wczoraj po długiej nieobecności, tylko na chwilkę i miałam uciekać ale ciągnie mnie do Was zaglądam zobaczyć co u Ciebie a tu znów tyle nowości kupiłaś ja tez byłam na Renk- u w piątek i również "poszalałam" - wszystko już wsadzone do ziemi . Widzę ze Ty wciąż powojniki dokupujesz ! Super. Ja teraz mam "jjazdę "na bodziszki . Powojnikow nie mam już gdzie wsadzać, a wolne miejsca kt zostały, nawet jak próbuję obsadzić powojnikiem ponoszę klęske i mi umiera, strasznie wtedy cierpię ... także uznałam ze skoro nie mogę im zaproponować dobrego stanowiska nie będę wciskać na sile . Moje ostatnie nabytki kt przeżyły to Ai-Nor , Multi Blue, Little Artist, Early Snow , ten ostatni posadziłam w dwóch różnych miejscach i pbserwuję jak w każdym inaczej sobie radzi ... liczę tej jesieni że w końcu pokaże co potrafi jest u mnie już dwa lata i wygląda ze dopiero teraz naprawdę zaczął rosnąć ... ale poczekam , nigdzie mi sie nie spieszy serdecznie Cię pozdrawiam i szkoda że nie spotkałyśmy się na Renku !

Moniko...dlaczego tak długo Cię nie byłam.Byłam w R.w sobotę przed południem.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:57, 15 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Ukorzenione w ub.roku różyczki:różowa i biała,obie drobnokwiatowe.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 22:15, 15 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
kępka tulipanów nn ...w/g karteczek nie pasują do żadnych zakupionych w ub roku...ale mnie się podobają...mają niezwykły kolor...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
hanka_andrus 07:39, 16 maj 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękny kolor tulipanów, i jestem ciekawa kwiatków różanych, Wygląda na to, że wnet kwitnąć będą. Kwiatek dla Ciebie! Całuski!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bogumila 19:35, 16 maj 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
hanka_andrus napisał(a)
Piękny kolor tulipanów, i jestem ciekawa kwiatków różanych, Wygląda na to, że wnet kwitnąć będą. Kwiatek dla Ciebie! Całuski!



Haniu...koloru tulipanów nie oddaje mój aparat.W rzeczywistości to tzw.kolor biskupi.

Kwiatuszek zadomowił się już u Ciebie na stałe...moje też kwitną.


...większość tulipanów u mnie jeszcze w pąkach...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies