Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

monteverde 20:44, 10 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
barbara_krajewska napisał(a)

Miejsca ładne, ale przez długi czas były zaniedbane. M tam czasem na rybki jeździł, a wnuki na kąpielisko. Ja na działkę wolałam.

Dziś widziałam sporo stałych 'rezydentów namiotowych'. Kobieta nawet pranie rozwiesiła


Teraz na ogół tam cisza i spokój, dlatego podjechaliśmy aby porobić trochę zdjęć, no i abym wreszcie te 'morza' na własne oczy ujrzała


Sorki za małą literę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ivvvona 20:45, 10 lis 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
To też ładne miejsce. Przejeżdżaliśmy wczoraj blisko Ciebie - byliśmy na zakupach Dzisiaj wykorzystałam wolny dzień i piękną pogodę, natyrałam się w ogrodzie i od razu mi lepiej
____________________
W ogródku Iwony
monteverde 20:46, 10 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
barbara_krajewska napisał(a)

Miejsca ładne, ale przez długi czas były zaniedbane. M tam czasem na rybki jeździł, a wnuki na kąpielisko. Ja na działkę wolałam.

Dziś widziałam sporo stałych 'rezydentów namiotowych'. Kobieta nawet pranie rozwiesiła


Teraz na ogół tam cisza i spokój, dlatego podjechaliśmy aby porobić trochę zdjęć, no i abym wreszcie te 'morza' na własne oczy ujrzała


a może grzybki zbierają?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luki 20:48, 10 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Uwielbiam takie miejsca U mnie w jednej z okolicznych miejscowości w lesie znajduje się podobne miejsce, o którym mało kto wie. Jeszcze kilka lat temu lubiłem się tam wybrać i posiedzieć w ciszy, ale jakoś przez ostatnie kilkanaście lat nie było okazji. W przyszłym roku muszę odwiedzić tą samotnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
barbara_kraj... 20:52, 10 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
monteverde napisał(a)

a może grzybki zbierają?

Raczej nie, zagajnik na 'grzybny' nie wygląda. Ale oni na bezdomnych - tak!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 20:59, 10 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Luki napisał(a)
Uwielbiam takie miejsca U mnie w jednej z okolicznych miejscowości w lesie znajduje się podobne miejsce, o którym mało kto wie. Jeszcze kilka lat temu lubiłem się tam wybrać i posiedzieć w ciszy, ale jakoś przez ostatnie kilkanaście lat nie było okazji. W przyszłym roku muszę odwiedzić tą samotnie

Warto śledzić zmiany w przyrodzie, w środowisku. Czasami tak jest, że trudno się wybrać, ale jak już decyzja zapadnie, to się wyprawy nie żałuje
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 21:01, 10 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ivvvona napisał(a)
To też ładne miejsce. Przejeżdżaliśmy wczoraj blisko Ciebie - byliśmy na zakupach Dzisiaj wykorzystałam wolny dzień i piękną pogodę, natyrałam się w ogrodzie i od razu mi lepiej

To czemu nie zadzwoniłaś? W domu siedziałam!
Ja jutro na działkę wybędę, na kilka godzin na pewno!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
malgorzata_s... 21:14, 10 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basiu ale cudowne widoczki Warto nawet zimę znosić dla tych kolorów i szurania w liściach
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ivvvona 21:16, 10 lis 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Nie byliśmy sami i czas mieliśmy ograniczony. Jutro też ma być ciepło więc plany mam takie same jak Ty
____________________
W ogródku Iwony
hanka_andrus 21:47, 10 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wykorzystania pogody zgodnie z planami życzę. Miejsce urokliwe pokazałaś.
Lubiłabym tam spacerować. Ogólnie piękna jesień.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies