Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne początki

giza 13:06, 11 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
O, Kochana i tu się...mylisz. Najpierw powiedzieli, że cenią sobie prywatność i strzelili sobie z 3 stron beton po czym... któregoś dnia zobaczyłam jak sąsiad ( nie jego syn, nie, nie) zagląda do nas....skacząc na trampolinie No, tak, ale to, co po mojej stronie to...nie jego prywatność

P.s. Myśmy się też na to cudo złożyli, co by nie było nienasek, bo - pomijając szczegóły- w tym przypadku jest to idealne rozwiązanie...
Szkoda tylko, że estetyka tak razi.;(
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Marlenaa 14:34, 11 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
zbigniew_gazda napisał(a)

Z ostatniej chwili: M. w odpowiedzi na dywagacje kamyczkowo- kostkowe na koniec dodał " a w ogóle to Ci zaraz zablokuję ten adres( internetowy)"
Hmmm, chyba nie ma co chwilowo dzielić się głośno pomysłami, za dużo tego dla niektórych na raz


Oj Giza Giza. Bo to dla chłopa szok jest. Musisz zrobić tak aby wyglądało na to że to On wszystko wymyślił !!!


Ale się uśmiałam, to bardzo prawdziwe co Zbyszek mówi. Ja mojego męża już tak zakręciłam, że nawet swoim kolegom opowiada co on będzie robił na działce. A na początku tylko gadał kobieto daj spokój jak się wprowadzimy to będziemy myśleć, no i miała być tylko trawa i kilka iglaków
____________________
krowy, staw i my
Ewa4 15:34, 11 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
giza napisał(a)
O, Kochana i tu się...mylisz. Najpierw powiedzieli, że cenią sobie prywatność i strzelili sobie z 3 stron beton po czym... któregoś dnia zobaczyłam jak sąsiad ( nie jego syn, nie, nie) zagląda do nas....skacząc na trampolinie No, tak, ale to, co po mojej stronie to...nie jego prywatność

P.s. Myśmy się też na to cudo złożyli, co by nie było nienasek, bo - pomijając szczegóły- w tym przypadku jest to idealne rozwiązanie...
Szkoda tylko, że estetyka tak razi.;(

dobre sobie narazie się śmieję z tego Twojego sąsiada ale obok mnie też wyrósł dom to ciekawe jak będzie u mnie z tego na ile ich poznałam to coś chyba mają z twoich sąsiadów ale mam nadzieję że jeszcze w tym roku się nie wprowadzą przy ich tempie pracy to rok im jeszcze upłynie a iglaki posadziłam to podrosna no i może ogrodzenie będzie no z drzewa chyba że sąsiad zrobi jeszcze jeden murek albo betonem się ogrodzi
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Gosiniak 21:33, 11 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A ja będę chwalić projekt jak na pierwszy raz bardzo udany, z zielonym po lewej stronie będzie o niebo lepiej, bo tego właśnie tam potrzeba, idziesz w dobrym kierunku
Jeśli chcesz ten geometryczny to tych trójkątnych mini rabatek bym nie robiła, może coś innego za albo w ogóle.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
weronika77 22:35, 11 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Z rewizytą zaglądam, ślad zostawiam i pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
hanka_andrus 00:55, 12 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Napisałaś: Haniu, ja mam piwonię, zostawiłam jesienią łodygi z listkami, by zaschły. Powinnam je obciąć już teraz?

Jak tylko będziesz mogła wejść do ogrodu po zejściu śniegów, obcinaj. Bo jak wypuszczą kiełki, to będzie trudniej, żeby ich nie uszkodzić.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gosiniak 11:48, 12 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Masz zdjęcia tych powojników?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
giza 11:55, 12 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Jedyne zdjęcie powojników sprzed 2 lat ( te "lichotki wspinajace się po kratce), ale w stanie "bezkwietnym"
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 19:25, 12 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Z racji jutrzejrzej Środy Popielcowej ( i, co za tym idzie,Wielkim Postem w następnych dniach) już dzisiaj świętujemy z M.....Walentynki
Z tej okazji dostałam w prezencie.... nowy sekatorek
Więc wpadłam do ogrodu i..porobiłam sztobry z pęcherznic - ciekawe czy cos z tego będzie...?
Wszak to mój " pierwszy raz"

____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Gabrysia_ 19:28, 12 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Bardzo oryginalny prezent
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies