Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zacisze

Agania 19:11, 29 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Mogłabym spacerować po twoim ogrodzie w tą i z powrotem, i nie miałabym dość, nie dziwię ci się, że pstrykasz fotki, bo jest pięknie u Ciebie i w słońcu i w porach deszczu

Kompozycje z tulipanami podziwiam

Begrenie rosną ci tak bujnie i kwitną, masz więcej zacienionych miejsc niż ja mam w ogrodzie, detale i gadżety w ogrodzie, dodają klimatu, mrówka, wiszące karmniki, a ta misa z rojnikami super wygląda mnie się szczególnie podoba.......... z czego masz zrobioną obwódkę, na zdjęciu cytowanym przez Elę?

Cudownie Marysiu, Basterek też ci pozował
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 20:44, 29 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ogród pięknieje zdania na dzień hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardener27 20:51, 29 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Maria667 napisał(a)


Wiosna na całego! Te deszcze na które narzekamy nie do końca takie złe bo dzięki nim wszystko świeże i soczyste w przyrodzie

Znasz może nazwę tych czarnych tulipanów? zainteresowały mnie

Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Maria667 21:34, 29 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Gardener27 napisał(a)


Wiosna na całego! Te deszcze na które narzekamy nie do końca takie złe bo dzięki nim wszystko świeże i soczyste w przyrodzie

Znasz może nazwę tych czarnych tulipanów? zainteresowały mnie

Pozdrawiam!


To oczywiście ‘Queen of Night’. W cieniu jeszcze nie kwitną. Te w słońcu już tak
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Gardener27 21:38, 29 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Tak też myślałem Bardzo dziękuję Na jesień będę musiał je zakupić i zrobić kompozycję z białymi tulipanami
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ivvvona 21:58, 29 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Spacer po Twoim ogrodzie to czysta przyjemność, zdjęcia super, ale na żywo dopiero musi być pięknie Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
AniaDS 09:47, 30 kwi 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Marysiu, masz przepiękny ogród a to miejsce z ławeczką jest magiczne, idealne do przemyśleń i podziwiania piękna przyrody
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Maria667 10:02, 30 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
iwonaal napisał(a)
Marysiu wow, wszystko prześliczne. Czarne tulipany, mrówka, dróżka...A co masz posadzone w greckim zakątku?


Iwonka!
Czego ja tam nie mam?! Kiedyś wrzucę jakieś zbliżenie nasadzeń koło Grecji, bo długo by pisać. .. Grecja przylega do rabaty, no i sukcesywnie jest coś tam dosadzane.
Pozdrawiam.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 10:05, 30 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
elzbieta_g napisał(a)

każda jedna fotka z twojego ogrodu piękniejsza od drugiej te duże liście to...bergenia?
świetna ta duża mrówka


Tak, to bergenia. Tylko coś słabo kwitnie. Myślałam, że po takiej łagodnej zimie będzie dużo lepiej, a tu niestety nie. Bywało lepiej
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 10:08, 30 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Agania napisał(a)
Mogłabym spacerować po twoim ogrodzie w tą i z powrotem, i nie miałabym dość, nie dziwię ci się, że pstrykasz fotki, bo jest pięknie u Ciebie i w słońcu i w porach deszczu

Kompozycje z tulipanami podziwiam

Begrenie rosną ci tak bujnie i kwitną, masz więcej zacienionych miejsc niż ja mam w ogrodzie, detale i gadżety w ogrodzie, dodają klimatu, mrówka, wiszące karmniki, a ta misa z rojnikami super wygląda mnie się szczególnie podoba.......... z czego masz zrobioną obwódkę, na zdjęciu cytowanym przez Elę?

Cudownie Marysiu, Basterek też ci pozował


Dzięki , Agatko, za całą listę pochwał
Obwódka jest z irgi płożącej, ostro i regularnie ciętej. O tej porze tych czerwonych koralików normalnie już nie ma, ale w tym roku z powodu braku zimy zostały do teraz. Niebawem powinna zakwitnąć. Ma takie małe drobne, białe kwiatuszki, z których później zawiązują się takie właśnie czerwone koraliki
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies