Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podlasie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Podlasie :)

kaska_kadysz... 18:37, 16 maj 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Ciągle tutaj zaglądam, ale na razie nie za bardzo mam co pokazać No chyba, że mojego pierwszego kwitnącego powtórnie storczyka



A róża gałązkowa prezentuje się tak:

____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
kaska_kadysz... 21:00, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223

Oto moje "mini" floksy (mam 1,75m wzrostu)
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
kaska_kadysz... 21:58, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223

Niewiele się zmieniło, ale i tak lubię to miejsce Tam, gdzie widać drzewa płynie rzeczka, która stanowi korytarz ekologiczny, szczególnie dla ptaków. Niestety sąsiad po drugiej stronie wyciął dużą ilość drzew i już nie jest tak "przytulnie"...
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
kaska_kadysz... 22:24, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Ciemne i na dodatek dość suche miejsce wzdłuż wjazdu. Wcześniej był tam trawnik (bardzo marny). Początkowo planowałam tam cisy, ale pewnie nie zniosły by tej suszy. Ogrodzenie jest paskudne i wtedy fajnie by je zakryły. Teraz jest trawa poprzerastana funkiami.. póki co kawałek przy bruku jest koszony a reszta czekam aż zarośnie funkią. Jeden rządek f.sieboldany i jeden odmiany 'Albomarginiata'. Czasem mama tam podlewa, bo (lipa widoczne gałęzie) zabiera wodę zarówno przez koronę jak i korzeń. Docelowo z przodu myśli mi się rząd żurawek, ale nie wiem, czy przeżyją odśnieżanie

____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
kaska_kadysz... 22:26, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Po lewej świeci się biała Galtonia - dość niedawno odkryta przeze mnie.

____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
kaska_kadysz... 22:29, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
A tu środkowa część ogrodu - warzywniak osłaniają szparagi - kolejny sposób na warzywnikowy żywopłot

____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies