Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Loczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Loczka

alinak 23:02, 06 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
malgorzata_szewczyk napisał(a)
O nie, ja na wizytację nie przyjeżdżam tylko na przyjacielskie spotkanie Bądź spokojny bo wszystko mi się u Ciebie podoba Do zobaczenia


Lukasz Ona tylko tak piszę ..oczywiście że przyjedzie ze strzykawą a wbije ci przy pierwszym chwaście ....drżyj przyjacielu ...hahahahahahahahha

wpadłam z rewizytą i zamiast chwalić to głupoty się mnie trzymają .
ciśnie mi sie na usta pytanie ..czy o balkonowce to też ty dbasz?....
bo już nie zniosę że znowu znam faceta który lubi kwiatki ....A MÓJ NIET ...
w życiu kwiatka nie podlał i nie posadził
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Lukasz2013 06:08, 07 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
alinak napisał(a)


Lukasz Ona tylko tak piszę ..oczywiście że przyjedzie ze strzykawą a wbije ci przy pierwszym chwaście ....drżyj przyjacielu ...hahahahahahahahha

wpadłam z rewizytą i zamiast chwalić to głupoty się mnie trzymają .
ciśnie mi sie na usta pytanie ..czy o balkonowce to też ty dbasz?....
bo już nie zniosę że znowu znam faceta który lubi kwiatki ....A MÓJ NIET ...
w życiu kwiatka nie podlał i nie posadził



Cały ogród to moje królestwo, żona lubi ładny i zadbany ale jakoś nie ciągnie jej do prac ogrodowych co mi pasuje bo nikt mi nie ingeruje w moje pomysły
kosolka 06:35, 08 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Lukasz2013 napisał(a)


A dzięki Gosia. Dobrzę, że chociaż Ty jedna do mnie zaglądasz muszę się chyba rozleklamować na forum . Pozdrawiam




A nie tylko Gosia Dzień dobry Często "widuję" Cię na innych wątkach, byłam już u Ciebie, ale jakoś tak szybko i bez znaku. No to się witam w końcu Ale macie ogród - igiełkę! Gratuluję! Będe odwiedzac.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Lukasz2013 20:59, 08 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
kosolka napisał(a)


A nie tylko Gosia Dzień dobry Często "widuję" Cię na innych wątkach, byłam już u Ciebie, ale jakoś tak szybko i bez znaku. No to się witam w końcu Ale macie ogród - igiełkę! Gratuluję! Będe odwiedzac.


Dzięki wielkie miło mi że się podoba. Zapraszam i zaraz lecę z rewizytą.
Lukasz2013 21:01, 08 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Nocna sesja:





Lukasz2013 21:02, 08 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
C. D.



malgorzata_s... 22:52, 08 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz super to wygląda Nastrój stworzony cudny
Dzięki wielkie za cudowne popołudnie, jesteście wspaniałą rodzinką
Mili, gościnni, otwarci Wspaniale się gadałoOgród zadbany i piękny nie mówiąc o domu Na pamiątkę

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
alinak 23:55, 08 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Gosia teraz robisz takie profesjonalne foty WOW....ładne obsadzenia w tych donicach i oryginalne
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Lukasz2013 00:02, 09 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Łukasz super to wygląda Nastrój stworzony cudny
Dzięki wielkie za cudowne popołudnie, jesteście wspaniałą rodzinką
Mili, gościnni, otwarci Wspaniale się gadałoOgród zadbany i piękny nie mówiąc o domu Na pamiątkę



Pięknie dziękuję Gosiu. Pa
Lukasz2013 11:40, 09 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Prezent od Gosi. Dziękuje




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies