Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

lawena 22:33, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Mój m jak słyszy ze jeszcze trzeba kupic to i owo to ma minę nie tęgą, ale na efekt lubi patrzec, tak ja równiez staram sie robic tak zeby nie widzial co przytargałam ale nie zawsze się to mi udaje...
a która kobieta nie lubi butów, równiez je kocham ale krzaki wygrały...
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:39, 13 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dianko, masz już tak pieknie w ogrodzie, Powoli dokupisz roślin, jesienią wsadź sporo cebulowych, wiosnę będziesz miała kolorową i bujną. I trawy, trawki u Ciebie widzę.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 06:20, 14 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)
Dianko, masz już tak pieknie w ogrodzie, Powoli dokupisz roślin, jesienią wsadź sporo cebulowych, wiosnę będziesz miała kolorową i bujną. I trawy, trawki u Ciebie widzę.

tak cebulowe koniecznie myslałam o czosnkach Allium Ampeloprasum i białych tulipanach generalnie na tej rabacie z umbrami zalezy mi na kolorystyce biało fioletowo zielonej z żurawkami lime light przynajmniej takie jest założenie...

pozdrawiam i buziam dziekuję kochana za cenne rady co ja bym bez Ciebie zrobiła...
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 09:52, 14 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)

tak cebulowe koniecznie myslałam o czosnkach Allium Ampeloprasum i białych tulipanach generalnie na tej rabacie z umbrami zalezy mi na kolorystyce biało fioletowo zielonej z żurawkami lime light przynajmniej takie jest założenie...

pozdrawiam i buziam dziekuję kochana za cenne rady co ja bym bez Ciebie zrobiła...

Diano,
świetnie sobie radzisz z ogrodem. A urządzisz go cudnie bo to już widać po obecnych nasadzeniach i tak jak Ci w duszy gra.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
ewakatowice 13:31, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Patrzyłam, podziwiałam... pracowita pszczółka z Ciebie, dzieciątko cudowne
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
lawena 09:21, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
ewakatowice napisał(a)
Patrzyłam, podziwiałam... pracowita pszczółka z Ciebie, dzieciątko cudowne


Dziękuję ale jeszcze sporo pracy...

pozdrawiam cieplutko
dzis pogoda ochydna brrr...
____________________
Ogródeczek na skarpie
wiunia 23:34, 15 kwi 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Nie ma co dyskutować ogród piękny już teraz, bardzo mi się podobają nasadzenia, chyba mam podobne gusta tyle, że z pewnością nie uda mi się tak szybko dojść do takiego efektu jak już jest u Ciebie Dajanko! Jak możesz to napisz mi proszę na pw gdzie takie cudne umbry kupiłaś i za ile? Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Enya73 13:09, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
RADOSNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO , SAMYCH MIŁYCH CHWIL W GRONIE NAJBLIŻSZYCH SMACZNEGO JAJECZKA I MOKREGO DYNGUSA.

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
MiraR 19:05, 02 cze 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie i był to mile spędzony czas Pozdrawiam
____________________
kosolka 22:19, 16 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jestem z rewizytą
Ale masz ładnie przed domkiem!! Podziwiam! Drzewka wyglądają świetnie!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies