Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

kasiek 17:27, 10 gru 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
U Ciebie buro - te boskie czerwienie i niebieskości! A murek maluj natryskowo, winowbluszczowi nic nie będzie, a Ciebie co roku będzie bury wkurzał..
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 17:36, 10 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Ja kretom zapodałam dzisiaj drugą puszkę karbidu bo te kretówki co dostały tydzień temu już nieczynne
Dzisiaj na samej górze było ze 40 nowych, a tydzień temu nie było tam ani jednej.
Ale martwi mnie co innego bo opryskane na chwast pole sąsiadki okupują krety i te jeśli przelezą do mnie znajdą się w przydomowym, Ona z nimi nic nie robi bo Jej nie zależy , a ja drżę na myśl , że miałabym z nimi walczyć w podwórku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 17:47, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
U Ciebie buro - te boskie czerwienie i niebieskości! A murek maluj natryskowo, winowbluszczowi nic nie będzie, a Ciebie co roku będzie bury wkurzał..

No właśnie wkurza mnie przeokrutnie. Natryskowo mówisz? Serio nic mu nie będzie? Szkoda by mi było. Choć miewam takie myśli by winobluszcza się pozbyć i samego bluszcza puścić. Co Ty byś zrobiła Kasiulek?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 17:48, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja kretom zapodałam dzisiaj drugą puszkę karbidu bo te kretówki co dostały tydzień temu już nieczynne
Dzisiaj na samej górze było ze 40 nowych, a tydzień temu nie było tam ani jednej.
Ale martwi mnie co innego bo opryskane na chwast pole sąsiadki okupują krety i te jeśli przelezą do mnie znajdą się w przydomowym, Ona z nimi nic nie robi bo Jej nie zależy , a ja drżę na myśl , że miałabym z nimi walczyć w podwórku

A ja mimo zastosowanej trutki żadnego denata nie znalazłam do tej pory. Dziś nowy kopiec - krzepiące, że jeden :/.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:53, 10 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Katkak napisał(a)

A ja mimo zastosowanej trutki żadnego denata nie znalazłam do tej pory. Dziś nowy kopiec - krzepiące, że jeden :/.

Ja denata też nie znalazłam , ale nie kopia w tych samych kopcach.....jest szansa, że się wyniosły, a zza siatki u góry przelazły następne....ta walka chyba nie ma szans być wygrana dla żadnej ze stron
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 18:04, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja denata też nie znalazłam , ale nie kopia w tych samych kopcach.....jest szansa, że się wyniosły, a zza siatki u góry przelazły następne....ta walka chyba nie ma szans być wygrana dla żadnej ze stron

u mnie takiego czegoś też nigdy jeszcze nie było, a mieszkamy tu 10 lat.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:09, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ptaszki mają nieposkromiony apetyt, muszę im nowe papu zrobić .

hortkom ogrodowym dałam w nóżki igliwie z sosny, bo w jakimś programie mówili, że fajnie zakwaszają ziemię i polecali takie ściółkowanie.

teraz w przedogródku mam taki pieniek. Wsypałam do środka ziemię i powsadzałam siewki orlików
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:12, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A toz wczorajszego wieczoru
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Rumianka 18:45, 10 gru 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Oooo jakich fajnych znajomych masz...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agania 20:36, 10 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Boso u Ciebie, też tak kcem...a ja kupiłam sobie właśnie 2 czapki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies