Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

tusiawka 22:45, 19 cze 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Pooglądałam, nadrobiłam wszystkie zaległości. Ogród pasuje do domu i do miejsca i na pewno również do Ciebie.
Jest wielki, dopiero na takich zdjęciach widać to dokładnie. Koszenia nie zazdroszczę.

A cynie też lubię ale niestety lubią je też ślimaki, więc ich nie sadzę.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
elzbieta_g 11:31, 20 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Gosia,Renia, Agata, Aniapanorama byłaby fajniejsza jakby była ciut większa, a nie przez lupę wszystko oglądać
a sprzęt pożyczony od córy...w końcu komunia była
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 11:34, 20 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
inag napisał(a)


Witaj! Uwiwlbiam rozplenice. Wlasnie zamowilam ze sklepu internetowego kilkanascie sztuk w idmianie hammeln do rozchodnika okazalego, ale na razie wyglada jak zwylke trawsko ile lat ma Twoj piekny okaz? Bo nie wiem czy dozyje takich u siebie?

moja na tym zdjęciu miała jakieś 5 lat, już takiej nie mam bo wiosną podzieliłam olbrzyma na dużo części
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 11:37, 20 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
tusiawka napisał(a)
Pooglądałam, nadrobiłam wszystkie zaległości. Ogród pasuje do domu i do miejsca i na pewno również do Ciebie.
Jest wielki, dopiero na takich zdjęciach widać to dokładnie. Koszenia nie zazdroszczę.

A cynie też lubię ale niestety lubią je też ślimaki, więc ich nie sadzę.


mowisz dom pasuje do ogrodu...no masz chyba rację bo dom zielony i dużo koloru zielonego w ogrodzie ale powoli robi się kolorowy
moje cynie na razie nienaruszone , ślimaki puki co zjadają witaminki
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 19:58, 20 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eluś panorama bombowa, teraz można nieco więcej okiem ogarnąć . A jak tam wędzarnia? Wędziliście już coś? Mój Krzychu ma ochotę sobie taką malutką zbudować . Buziolki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
KingaR 20:41, 20 cze 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Elu, na zdjęciu panoramicznym ogród wygląda super
Lawenda z różami - bardzo fajny zestaw (w życiu bym na to nie wpadła, a tak ciekawie się zapowiada )
____________________
Mój skrawek zieleni
elzbieta_g 21:07, 20 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Eluś panorama bombowa, teraz można nieco więcej okiem ogarnąć . A jak tam wędzarnia? Wędziliście już coś? Mój Krzychu ma ochotę sobie taką malutką zbudować . Buziolki .

a mój Krzychu pracuje od rana do świtu ( bo lato to sezon u nich w pracy) więc nie ma kiedy nawet szyneczki uwędzić, więc stoi sobie jeszcze nie wypróbowana buźka
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 21:10, 20 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
KingaR napisał(a)
Elu, na zdjęciu panoramicznym ogród wygląda super
Lawenda z różami - bardzo fajny zestaw (w życiu bym na to nie wpadła, a tak ciekawie się zapowiada )

Kinga to super duet
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 21:34, 20 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gdzieś czytałam, że lawenda odstrasza mszyce i też przez to fajnie się zgrywa z różami .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nikita 21:38, 20 cze 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Elu, śliczna ta rozplenica "czupiradełko"...a ona to jakąś nazwę ma?
Pozdrawiam weekendowo
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies