Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Storczyki

Pokaż wątki Pokaż posty

Storczyki

Mirella 22:28, 30 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Anita1978 napisał(a)
Ale obłędne te storczyki u ciebie! Wszystkie bez wyjątku! Ja też mam kilka, ale takie pospolite same.....a gdzie ty kupujesz swoje?

Anitko, zdecydowana większość, to uratowane kupowałam bez kwiatów, zakwitły i teraz cieszą oczy, nie tylko moje ale podzieliłam się tym pięknem z Wami.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
monteverde 11:51, 03 maj 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ten buraczany storczyk ładniutki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aga_szsz 22:31, 14 maj 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
a ja dziś tutaj

Musze przelecieć ten wątek, mam nadzieję, że oprócz pięknych zdjęć znajdę jakieś porady
Jak nie, będę męczyć pytaniami

Moje storczyki padają, kompletnie nie potrafię się nimi zajmować

Ale już nie dziś...
Pa

____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Mirella 11:31, 20 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Michał pozdrawiam, co z Twoim ogrodem?

Ania z Twoimi ok?

Aga Zapomniałam o storczykach, w ogrodzie tyle się dzieje, moje kwitną cały czas bez przerwy, jak masz pytania to pisz odpowiem
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
monteverde 23:10, 31 maj 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mirella napisał(a)
Michał pozdrawiam, co z Twoim ogrodem?

Ania z Twoimi ok?

Aga Zapomniałam o storczykach, w ogrodzie tyle się dzieje, moje kwitną cały czas bez przerwy, jak masz pytania to pisz odpowiem

Kwitną na okrągło tylko 2 a reszta dochodzi do siebie ale mam już na nie nerwa, gadam do nich papu co 2 podlewanie daję podłoże wymieniłam wszystkim, suche korzenie poobcinałam no nie wiem jak się wkurzę to wszystkie wywalę i kupię nowe
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mirella 23:18, 31 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
monteverde napisał(a)

Kwitną na okrągło tylko 2 a reszta dochodzi do siebie ale mam już na nie nerwa, gadam do nich papu co 2 podlewanie daję podłoże wymieniłam wszystkim, suche korzenie poobcinałam no nie wiem jak się wkurzę to wszystkie wywalę i kupię nowe


Ania czas jest dobrym doradcą, storczyki mnie nauczyły cierpliwości, nie wywalaj, poczekaj, zobaczysz odwdzięczą się, zakwitną.
Ja też kocham Tango.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
aga_szsz 21:22, 01 cze 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
ja też czekałam i czekałam...ale zrobił się już taki pomarszczony truposz, że wywaliłam. Zupełnie nie mam pojęcia jak się nimi opiekować.
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
A_gawa 18:35, 04 cze 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Zajrzałam i nie wierzę - można mieć taaakie storczyki w domu? Są fenomenalne... Jak się nauczyć je hodować? Napisałaś jakiś poradnik już?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 22:34, 14 cze 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Mierella, proszę Cię o poradę. Moje storczyki właśnie zabierają się do kwitnienia, ale jeden z wypuszczonych kwiatostanów obumarł, uschnął po prostu. Nie wiem - czy ja je głodzę, co im robię źle? Czy możesz mi napisać krótką instrukcję obsługi storczyka?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Mirella 23:10, 14 cze 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
A_gawa napisał(a)
Mierella, proszę Cię o poradę. Moje storczyki właśnie zabierają się do kwitnienia, ale jeden z wypuszczonych kwiatostanów obumarł, uschnął po prostu. Nie wiem - czy ja je głodzę, co im robię źle? Czy możesz mi napisać krótką instrukcję obsługi storczyka?

Wstaw fotkę i proszę napisz jak go podlewasz.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies