Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rewolucje ogrodowe Pauli

Pokaż wątki Pokaż posty

Rewolucje ogrodowe Pauli

Paulaa 22:13, 02 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
i kilka takich:









____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
iwka 10:39, 03 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Bardzo ładnie !!!
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
waldek727 19:16, 05 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Nie wiem czego dotyczą te ,,Rewolucje ogrodowe Pauli" ale przyznam szczerze, że takiej rewolucji z trawnikiem to ja dawno w swoim życiu nie widziałem.
Pocieszeniem jest fakt, że na tak pięknym skrawku Polski naprawdę możesz sobie Paulo stworzyć raj na Ziemi. Ja Ziemią Lubuską jestem wręcz zachwycony ilekroć nie postawię na niej stopy. Takie obrazki również często spotykam pomiędzy Kołem a Koninem.
Pozdrawiam
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Paulaa 20:38, 05 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
waldek727 napisał(a)
Nie wiem czego dotyczą te ,,Rewolucje ogrodowe Pauli" ale przyznam szczerze, że takiej rewolucji z trawnikiem to ja dawno w swoim życiu nie widziałem.
Pocieszeniem jest fakt, że na tak pięknym skrawku Polski naprawdę możesz sobie Paulo stworzyć raj na Ziemi. Ja Ziemią Lubuską jestem wręcz zachwycony ilekroć nie postawię na niej stopy. Takie obrazki również często spotykam pomiędzy Kołem a Koninem.
Pozdrawiam


Wiem wiem Waldkuteraz to nauczka na przyszlosc zostala
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
asica 20:40, 06 cze 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Cześć Paula. Trafiłam tu dziś dopiero, aż dziwne, że nie wcześniej. Obejrzałam wszystkie bardzo pozytywne zmiany, powzdychałam, nad losem trawnika i kompetentnych sprzedawców. Ponieważ domyślam się, że jesteś z okolic Zielonej (znasz Przytok) więc chciałam zapytać, gdzie kupujesz te piękne cisy i bukszpany. A także jakie inne miejsca z roślinami znasz w okolicy. Gdybyś mogła napisać na priv
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Paulaa 22:25, 06 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Hej Asiu żaden problem już piszępoczytałam u Ciebie o trawach, jutro jadę do Kalska więc może coś upoluję
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 16:01, 07 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Dzisiejsze łupy z targów ogrodniczych

Hortensje Annabelle, hortensje do donic, surfinie, przetaczniki, czosnki Krzysztofa, róże Queen of Sweden i Wiliam Szekspir

Ogólnie jestem zadowolona









____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
asica 18:51, 07 cze 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Świetne zakupy. Ja dużo roślin kupowałam w Kalsku, ale w tym roku nie pojechałam, na razie mam komplet roślin (prócz dwóch cisowych stożków).
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Paulaa 18:58, 07 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Asia bylin było dużo, ale traw np. mało
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
asica 19:17, 07 cze 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Ciekawi mnie jeszcze czy róże kupowałaś w donicach czy z gołym korzeniem (ja w Kalsku właśnie kupowałam Wiliama Szekspira z gołym korzeniem. Tanio i piekni mi rosną. Ale żadnych innych Austinów tam nie spotkałam. Zaskiczylo mnie wiec ze kupilas Queen of sweden - jest piekna. Ja ja kupiłam rok temu w Iłowej
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies