Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu

Pokaż wątki Pokaż posty

Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu

Lukasz2013 14:32, 19 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Piotr_ napisał(a)
Była dziś u mnie TVN METEO i nagrywali pierwsze urywki do programu w ,,Maja w ogrodzie" mnie stres zjadał przed kamerami ale wszystko było super ekipa super i bardzo miło to wspominam
Czeka mnie jeszcze jedna wizyta na jesień i jeszcze jedna na wiosnę z Mają to będzie się działo, stres mnie opuszcza teraz powoli i nawet fajnie było ciekawa przygoda



Super. Czekam na relacje i zazdroszczę troszeczkę
Piotr_ 15:02, 19 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Ciekawe przeżycie, ale sam jestem zadowolony że mogę brać w tym udział chociaż kamery mnie denerwują ale daję radę i z tym
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
malgocha1960 12:47, 20 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Obejrzałam twoje królestwo,w chwili wolnej zostanę na dłużej,jest cudownie.U mnie była ekipa Mai 3 sierpnia,jesienią też maja przyjechać i prawdopodobnie wiosną.Denerwowałam się bardzo i pamiętam tylko,ze jąkałam się ,a teraz mam stresa jak to wypadnie,czy się nie zbłażniłam.U ciebie jest co pokazać,masz cudowny ogród.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Piotr_ 17:10, 20 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Ale susza wszystkie rośliny dobija trzeba lać wodę ile wlezie

Ale moje cudeńko Clerodendrum bungei bo odnalazłem nazwę tej rośliny na dniach rozkwitnie
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Flower1 22:54, 20 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Piotrze mam jeszcze jedno pytanko odnosnie pieknego drzewka ktore posiadasz a mianowicie czy Klon Shirasawy-Acer Aureum moze rosnac w troszke wietrznym miejscu czy nie? zastanawiam sie jak jest u Ciebie ,u mnie troszke wieje i caly czas sie zastanawiam czy sie skusic ..a kusi i kusi
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Piotr_ 21:53, 21 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Flower1 - witaj morze rosnąć mój ma pełne słońce i przeciąg w zimie i w lecie i nic mu nie jest teraz kiedy jest susza klony podlewam lekko ale stale aby miały wilgoć aby nie schły na słońcu.

______________________________________________________________________________________________________________


U mnie dziś chłodniej ale susza nadal jest a znowu podobno upały mają być aż strach myśleć co z roślinami będzie to co mogę to podlewam a reszta walczy o przetrwanie z żywiołem.
Gunera jedna z trzech zmarnowana przez myszory musiałem wykopać do donicy i widzę poprawę bo liście ładnie idą do góry nowe

Reszta w ogrodzie egzotyków ma się wspaniale jest to dla nich dobra pogoda jak dla juk i agaw itp. tylko trzeba podlewać dobrze że mam oczko to woda jest co jakiś czas dolewam do oczka wody aby rośliny wodne miały też dobrą kondycję i tak ciągniemy do przodu. doję trochę żółci na rozweselenie oka i uciekam bo jutro do pracy od rana

____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Flower1 08:47, 22 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Dziekuje za odpowiedz chyba sie skusze
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Piotr_ 11:53, 23 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A proszę bardzo, ja jestem po nocnej pracy idę do ogrodu posiedzieć i odetchnąć wolnością
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Flower1 12:14, 23 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
No jest na co patrzec i cieszyc oko u Ciebie ,miłego odpoczynku.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Piotr_ 11:33, 24 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Dodaję kilka ujęć z ogrodu takich niepozornych i zmykam do roboty w ogrodzie
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies