Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

MirellaB 15:00, 04 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Edytka - dziękuję za zdjęcia berberysów - piękne są z tą żółtą obwódką
Ja w tym roku zakochałam się w berberysach. Dziwne, bo na początku tak nie bardzo za nimi byłam, bo kłują, bo gubią liście itd. Teraz uważam, że są piękne: kolory, pokrój, przebarwienie wszystko mi się w nich podoba

Pokazujesz piękne zdjęcia róż i hortek w fajnych kolorach, a ja zrobiłam zdjęcia moich roślin w kolorze brąz

Ile Ty masz tych ścieżek, które się rozchodzą, schodzą, falują - super to jest

I co ja doczytałam - jeszcze tyle samo działki masz do zagospodarowania WOW. Ale masz pole do popisu. Szkoda, że bliżej nie mieszkam Ciebie to bym uczestniczyła na żywo jak zaczniesz zagospodarowywać

Kiedy wracasz do pracy?

Ciacho apetycznie wygląda. Ja nie piekę, bo jakoś nie lubię piec, ale gotuję dobrze
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edit 18:21, 04 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Ja również Mirellko lubię berberysy. Jest tyle odmian, że głowa boli
Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy zajmę się resztą ogrodu
I właśnie tego dotyczy tytuł mojego wątku, mam już trochę pomysłów na zagospodarowanie reszty ogrodu ale ciągle czasu za mało na taką rewolucję
Ciasto idealne dla Ciebie, bo.......bez pieczenia
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
MirellaB 22:24, 05 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Edytka byłam dzisiaj w ogrodniczej i oglądałam berberysy. Podobały mi się Admiration, Bagatelle, Atropurpurea Nana. Wszystkie one są niskie kuliste. Zastanawiam się czy nie kupić i bym dosadziła przy trawach Carex The Beatles.
Tak mi się wydaje, że tam koloru brakuje.
Nie wiem czy dokupić teraz czy może lepiej poczekać do przyszłego roku, żeby zobaczyć jak trawy się rozrosną, bo wiesz u mnie jest bardzo napchane

Pisałaś, że fotkę fajnego Berberysa zrobiłaś Wstawisz ?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ag_zie 07:30, 07 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ale masz pięknie
Witam się i zapisuję bo częściej muszę do Ciebie zaglądać! Lecę jeszcze pospacerować
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Edit 12:11, 07 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Zapowiadają przymrozki a różyczki całe w pąkach....
Ciekawe czy dzisiejszy dzień to jeden z ostatnich pięknych dni...
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 12:22, 07 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 12:30, 07 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Malgosik 12:30, 07 paź 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ale ładnie
____________________
Ogród na glinie
ag_zie 13:05, 07 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Bardzo mi się podobają Twoje róże
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Edit 13:43, 07 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
MirellaB napisał(a)
Edytka byłam dzisiaj w ogrodniczej i oglądałam berberysy. Podobały mi się Admiration, Bagatelle, Atropurpurea Nana. Wszystkie one są niskie kuliste. Zastanawiam się czy nie kupić i bym dosadziła przy trawach Carex The Beatles.
Tak mi się wydaje, że tam koloru brakuje.
Nie wiem czy dokupić teraz czy może lepiej poczekać do przyszłego roku, żeby zobaczyć jak trawy się rozrosną, bo wiesz u mnie jest bardzo napchane

Pisałaś, że fotkę fajnego Berberysa zrobiłaś Wstawisz ?

Mirellko, ja bym chyba poczekała bo Beatlesy to śliczne duże kępy tworzą...szkoda je zagłuszać....czasem coś jest piękne samo w sobie
Daj im czas a może wtedy ocenisz czy czegoś tam brakuje, jak myślisz?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies