Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci czyli ciociogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci czyli ciociogród :)

malgorzata_s... 20:02, 21 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Wizytówkę już dawno zrobiłam może nie ogłosiłam i dlatego niezauważona przeszła
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:06, 21 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
wietrzyk napisał(a)


Ha,
mógłby Gosiu Muszę Go troszkę nakierować

Wizytówka dobrze oddaje piękno i charakter Twojego ogrodu. Ilośc żurawek i wielkośc trzmielin imponująca! O innych okazach nie wspomnę...
Widziałam Twój ogród na żywo i dodam, że jest to jeden z najbardziej wypielęgnowanych ogrodów jakie znam. O!


Kochana nakieruj bo sporo jeszcze chcę ci u nas pokazać Zresztą i bez szkolenia zapraszamy
A za te miłe słowa bardzo dziękuję
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:12, 21 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Mysza napisał(a)
Gosieńko a ten piękny kociak nie kręci się przy tych wszystkich domkach dla ptaszków?
U Ciebie wiosennie na całego się robi I ptaszków też będzie więcej
Moje koty by łapały

Jak znajdziesz chwilkę to zerknij proszę na mój może już ostatni plan.
ściskam.


Gosiu byłam Ten piękny kociak to łapserdak i łobuz. Pewno że łapie ptaszki dlatego ich mniej odkąd jest. Cóż zrobić mogę złoszczę się na niego ale nie przywiążę przecież. Twoje koty też piękne.Biały jest zadziwiająco biały
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 20:53, 21 sty 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wizytówkę już dawno zrobiłam może nie ogłosiłam i dlatego niezauważona przeszła


Właśnie się nad tym zastanawiałam. O co chodzi? Twoją wizytówką oglądałam już jakiś czas temu, a tu ciągle ktoś zachwala, to pomyślałam, że coś zmieniłaś, dodałaś Ale miło mi było jeszcze raz tam zajrzeć
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 20:57, 21 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ewa777 napisał(a)


Właśnie się nad tym zastanawiałam. O co chodzi? Twoją wizytówką oglądałam już jakiś czas temu, a tu ciągle ktoś zachwala, to pomyślałam, że coś zmieniłaś, dodałaś Ale miło mi było jeszcze raz tam zajrzeć


Fajnie że ci się podoba
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:16, 21 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej Gosiaczku, byłam nacieszyć oczy Twoją wizytówką . Nie mogę się już doczekać wiosny, żeby nacieszyć oczy Twoimi pięknymi dwoma tysiącami tulipanów . I przy okazji napatrzyłam się na te cudne, wściekle różowe floksy - pamiętasz Gosiu jaka to odmiana? Niesamowite są. Mam już dość tej zgniłej pogody i ogrodowej bezczynności. Ale zmienię to - kupię kostkę granitową żeby resztę rabatek wyznaczyć i stare przerobić. I jak pogoda będzie taka jak teraz to zrobię to jeszcze w lutym . Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 22:29, 21 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Katkak napisał(a)
Hej Gosiaczku, byłam nacieszyć oczy Twoją wizytówką . Nie mogę się już doczekać wiosny, żeby nacieszyć oczy Twoimi pięknymi dwoma tysiącami tulipanów . I przy okazji napatrzyłam się na te cudne, wściekle różowe floksy - pamiętasz Gosiu jaka to odmiana? Niesamowite są. Mam już dość tej zgniłej pogody i ogrodowej bezczynności. Ale zmienię to - kupię kostkę granitową żeby resztę rabatek wyznaczyć i stare przerobić. I jak pogoda będzie taka jak teraz to zrobię to jeszcze w lutym . Buziaki .


Floksy dostaniesz jak przyjedziesz mam odsadkę Niestety nazwy nie znam W lutym ogród? No cóż fajnie by było
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 07:06, 22 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I co nadal zimy u Ciebie nie ma? U nas w nocy ciągle na plusie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 13:51, 22 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Marzena2007 napisał(a)
I co nadal zimy u Ciebie nie ma? U nas w nocy ciągle na plusie


No zimy ani słychu Właśnie pada deszcz.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 16:57, 22 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak pada, to od razu podlewa fajnie, że tak jest, bo przynajmniej odżywią się po mrozach cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies