Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Enya73 11:47, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Mówisz, jak mój mąż Ale martwię się, kto to wszystko będzie obrabiał na stare lata
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
bdan 11:49, 30 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
siakowa napisał(a)
na szczęście rośliny maja tylko korzenie a nie fundament - zawsze można przesadzić i stworzyć inny klimat


Kasiu jak sie ma mały ogródek to i owszem. Ale jak w moim przypadku 22 ar, to nie chcę sobie wyobrażać ile pracy i kasy pochłonęłaby taka modernizacja w przyszłości
Enya73 11:54, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przyznam się, że ostatnio wyeksmitowałam do znajomej 12 tuj golden smaragd i na ich miejsce jednak wolę żywopłot grabowy lub bukowy. SzaleństwoTeraz jest dobry moment, żeby kupić coś taniej z odkrytym korzeniem, więc czekam na informację ze szkółki, kiedy będą kopać
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
bdan 12:01, 30 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Enya73 napisał(a)
Mówisz, jak mój mąż Ale martwię się, kto to wszystko będzie obrabiał na stare lata



Widzisz a mąż to cały czas mówi, że ten ogród nas pokona na starość.
Ostatnio w watku miałam nawet depresyje rozważania.

Ale nie będziemy tu zaśmiecać wątku
lojalna_ 12:06, 30 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
siakowa napisał(a)
no kobieta zmienną jest, najczęściej zaraz po zrobieniu czegoś ma się już ochote na coś innego



Juz byłam przerazona ze ze mna cos nie tak ....ale jak widac choruja i inni pozdrawiam i trzymam kciuki za konsekwencje
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 12:07, 30 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
bdan napisał(a)


Kasiu jak sie ma mały ogródek to i owszem. Ale jak w moim przypadku 22 ar, to nie chcę sobie wyobrażać ile pracy i kasy pochłonęłaby taka modernizacja w przyszłości


no jak w stronę minimalistycznej nowoczesności to może by się obeszło bez kasy a jedynie została by masa roboty
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:10, 30 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ja budując dom i mysląs o ogrodzie to pierwsze założenie własnie z myślą o obrabianiu było : trawa tuje od wiatru i sasiadów i dwa drzewa na hamak... aż weszłam tutaj...i moje wrodzone lenistwo na razie znikneło
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:11, 30 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
lojalna_ napisał(a)

Juz byłam przerazona ze ze mna cos nie tak ....ale jak widac choruja i inni pozdrawiam i trzymam kciuki za konsekwencje


hej, przydadzą sie te kciuki bo jestem coraz bardziej MIENTKA
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:12, 30 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Enya73 napisał(a)
Przyznam się, że ostatnio wyeksmitowałam do znajomej 12 tuj golden smaragd i na ich miejsce jednak wolę żywopłot grabowy lub bukowy. SzaleństwoTeraz jest dobry moment, żeby kupić coś taniej z odkrytym korzeniem, więc czekam na informację ze szkółki, kiedy będą kopać


anitko, bo ja zielona w zakupach i terminach sadzenia itp. że szkółki sie pozbywaja na zimę roślinek i wykopuja je z gruntu teraz tak?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Enya73 12:15, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Nie nie Akurat graby czy buki kopane z gruntu dostępne są tak późno,bo muszą najpierw zrzucić liście. Wcześniej we wrześniu był czas na iglaki. Tylko to są takie małe sadzonki, które dopiero po kilku latach stworzą zwarty żywopłot, oczywiście trzeba go regularnie ciąć, żeby był zwarty
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies