Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zachwyt i obawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Zachwyt i obawa

MagdaBaj 23:30, 07 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
O super dziewczyny! Madziu zaraz lecę po pomoc Mąż się rozpędza każe kostkę wybierać...Najgorsza trawa...ale to na koniec z rolki...Płot ma obsuwę..za 2 tyg...a mnie nosi jak oglądam miłorzęby u Was i rabaty hortensji.Nie zrobię nic zanim planu kostki nie będę mieć bo bez sensu.
Danusia CzarodziejkaKobieta z sercem na dłoni.Podziwiam za to wszystko co stworzyła...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 17:32, 22 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276

Narazie tak...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
marta_tokarczyk 17:43, 22 kwi 2016

Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 58
Sueper Magda, widać postępy. Te tulipany są rozkoszne
____________________
2,5 tys. m stepu u Marty .... do zagospodarowania
Madzenka 19:25, 22 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magdo ależ masz piękne drzewo wielopniowe w ogrodzie !!! Wszyscy o takich n form marzą a Ty juz masz

W przedogrodku brakuje mi wyższych akcentów w postaci drzew. Nie myślalaś o jakis drzewach formowanych lub o waskim pokroju? Graby formowane lub frans Fontain, Lucas, wisnie umbracullifera, platan Alpen's globe, wisnie amanogawa, ambrowiec slender shilouette ?
Zwykle na początku tworzenia ogrodu mysli sie tylko o trawie i tujach a zapomina o pionowych akcentach.
Widziałas graby na foncie u Magdy70? Zapraszam jutro do mnie na zdjecia mojego przedpłocia.
Napisz jak szeroka jest ta rabata.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anbu 19:29, 22 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
No proszę jaki ładny płotek się robi
____________________
Ania Ogród Ani :)
MagdaBaj 08:26, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276


Marzenko drzewa, które podałaś bardzo mi się podobają.Myślisz o tym by umieścić j w przedogródku? Tam jest bez.I duży iglak.Początkowo wydawało mi się że iglak jest za wielki.Rabata przed balkonem jest chwilowa musi się zmienić( wiem jest duża).
Ogród Magdy 70 extra i Tosi też mi się podoba i Twój oczywiście!
Myślałam o żwirku może pod iglakiem gdyby miał zostać i może bukszpanie wokół lilaka...
Największy problem to jak wyznaczyć linie rabat, jak ułożyć kostkę z przodu.
Przęsła płotu będą z grotami i półokrągłe.
Generalnie to przed domem jest droga, a po jego prawej stronie dróżka dla pieszych( tam rosną tuje).

____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 08:27, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Aniu dziś może zrobią do końca to wstawię zdjęcia.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 08:31, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Aniu dziś może zrobią do końca to wstawię zdjęcia.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Madzenka 09:18, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widzę ze masz balkon od tej strony. Posadziłabym trzy kuliste drzewa (platan alpen's globe, wisnia umbraculifera) lub szpaler wąskich drzew , ktore podałam. Pod spodem to już bym poszalała z trawmai i hortensjami bukietowymi

Żwirka na razie nie dawaj, bo pewnie bedziesz stale cos dosadzać i kora jest lepsza. Gdy będziesz miała pewność , ze juz jest tak jak Ci się podoba to wtedy sobie ja mozesz wyzwirkować.

Czy ten teren za potem to już ulica?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MagdaBaj 09:28, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Tak.Nie ma tutaj chodnika.Pole do dzialania.Ale Marzenka te wisnie to myślisz by posadzic zaraz za tujami?Znaczy tak by przyslanialy balkon?
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies