Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

omelka1 19:59, 21 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
I jeszcze kilka widoczków.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 20:15, 21 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Mam taką rabatę i chciałabym ją czymś wypełnić.Wiosną kwitną tu czosnki a potem chciałam posadzić werbenę patagońską a może zupełnie co innego?


Na ostatnim zdjęciu widać 2 rozplenice Hameln które posadziłam tymczasowo, może będą pasować?
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 20:39, 21 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Na pierwszym zdjęciu są trzy magnolie.Na początku sezonu był plan że ta po lewej będzie przesadzona

w to miejsce gdzie jest wbity taki wygięty bambus a później całość połączona w jedną rabatę.No ale w tzw. międzyczasie powstały pomysły na przerabianie już istniejących rabat więc doszłam do wniosku że nie dam rady ogarnąć wszystkiego więc dałam spokój.



Niestety...kobieta zmienną jest

i posadziłam tam ( z innego miejsca) azalię ( zapomniałam sfocić po posadzeniu ) jeszcze dojdą tam w przyszłym roku 2 hortensje ogrodowe które już mam w doniczkach i jeszcze jakieś inne kwasolubne ale nie mam póki co pomysłu.

...i to by było tyle na dziś.
Pozdrawiam zaglądających.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Zana 21:03, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
omelka1 napisał(a)
Mam taką rabatę i chciałabym ją czymś wypełnić.Wiosną kwitną tu czosnki a potem chciałam posadzić werbenę patagońską a może zupełnie co innego?


Na ostatnim zdjęciu widać 2 rozplenice Hameln które posadziłam tymczasowo, może będą pasować?


Wydaje mi się, że te rozplenice to dobry początek. A gdyby pomiędzy trawy i iglakidać róże? Sporo róż. Poprzeplatać ze sobą rozplenice, iglaki i róże.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
omelka1 21:19, 21 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Zana napisał(a)


Wydaje mi się, że te rozplenice to dobry początek. A gdyby pomiędzy trawy i iglakidać róże? Sporo róż. Poprzeplatać ze sobą rozplenice, iglaki i róże.


No niestety róże to jeszcze nie moja bajka.Ale dziękuję za podpowiedź.Póki co będę próbować z rozplenicami.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Zana 22:09, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ni namawiam, ale ja cztery lata temu uważałam, że hosty i rododendrony to nudne rośliny, dwa lata temu nie rozumiałam co inni widzą w różach. A teraz nie rozumiem siebie jak mogłam tak myśleć
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
omelka1 06:48, 22 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Zana napisał(a)
Ni namawiam, ale ja cztery lata temu uważałam, że hosty i rododendrony to nudne rośliny, dwa lata temu nie rozumiałam co inni widzą w różach. A teraz nie rozumiem siebie jak mogłam tak myśleć


Być może i mnie ogarnie szał różany i tak samo jak Ty będę się dziwić czemu dopiero teraz. Generalnie róże mi się bardzo podobają i jak odwiedzam wasze ogrody to się nimi zachwycam ale nie widzę ich jeszcze u siebie.No ale że kobieta zmienną jest...to kto wie?
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 21:56, 24 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Kilka widoków nadających się do pokazania

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
ryska 22:03, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Bardzo się nadają
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
omelka1 22:05, 24 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies