Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogródek... czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek... czas zacząć

Ketka 10:34, 07 paź 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 151
Pierwsze koszenie


____________________
Mały ogródek... czas zacząć
Ketka 10:40, 07 paź 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 151
To jest pelargonia z której chciałabym uzyskać rozsady. Pięknie kwitnie, listki ma ciemnozielone, mięsiste, grube. Jest po prostu ładna, dawno takiej nie miałam...
____________________
Mały ogródek... czas zacząć
agnieszka_m 11:10, 07 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ketka napisał(a)
Pierwsze koszenie



Jaki trawniczek już ładny fajnie
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 11:12, 07 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ketka napisał(a)
To jest pelargonia z której chciałabym uzyskać rozsady. Pięknie kwitnie, listki ma ciemnozielone, mięsiste, grube. Jest po prostu ładna, dawno takiej nie miałam...

Ładna jest możesz robić z niej szczepki a ona niech dalej rośnie jak wypuści nowe to oberwiesz i do ziemi, jeśli masz miejsce to na zimę możesz i ją schować do pomieszczenia gdzie niema mrozu od czasu do czasu podlać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Dominika11 11:17, 07 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jak ładnie przystrzyżony trawnik
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Ketka 11:49, 07 paź 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 151
Dominika11 napisał(a)
jak ładnie przystrzyżony trawnik

Dominika niestety widać jeszcze jakieś małe placki, ale myślę iż trawa się jeszcze rozkrzewi ...
____________________
Mały ogródek... czas zacząć
Dominika11 11:50, 07 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Ketka napisał(a)

Dominika niestety widać jeszcze jakieś małe placki, ale myślę iż trawa się jeszcze rozkrzewi ...
to na pewno, u mnie też placki - trochę czasu, witaminek i będzie super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Ketka 11:54, 07 paź 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 151
agnieszka_malysa napisał(a)

Ładna jest możesz robić z niej szczepki a ona niech dalej rośnie jak wypuści nowe to oberwiesz i do ziemi, jeśli masz miejsce to na zimę możesz i ją schować do pomieszczenia gdzie niema mrozu od czasu do czasu podlać


Aga a to nie za wcześnie na rozsadzanie jej? Niestety nie mam miejsca gdzie mogłabym schować doniczki na zimę, jedynym miejscem jest parapet w pokoju jadalnym- tam jest troszkę chłodniej (ale nie za mocno). Muszę się trochę zorganizować... kupić jakieś małe "doniczki" i ukorzeniacz...
____________________
Mały ogródek... czas zacząć
Ketka 11:57, 07 paź 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 151
Dominika11 napisał(a)
to na pewno, u mnie też placki - trochę czasu, witaminek i będzie super

Trawa jest jeszcze bardzo delikatna, żle się kosiła, trzeba było bardzo uważać...żeby dołków nie narobić.. podsypię ją jeszcze na zimę jakimś nawozem..
____________________
Mały ogródek... czas zacząć
agnieszka_m 12:08, 07 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ketka napisał(a)


Aga a to nie za wcześnie na rozsadzanie jej? Niestety nie mam miejsca gdzie mogłabym schować doniczki na zimę, jedynym miejscem jest parapet w pokoju jadalnym- tam jest troszkę chłodniej (ale nie za mocno). Muszę się trochę zorganizować... kupić jakieś małe "doniczki" i ukorzeniacz...

Ja pelargonie bez ukorzeniacza i się ładnie przyjmują
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies