Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o własnym zielonym ogródku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o własnym zielonym ogródku :)

frezja 20:55, 08 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
LenaMagda napisał(a)

Ewo to nie zakupy, wygrałam taki zestaw w krzyżówce Mój Piękny Ogród
Odnośnie roundup, to wiem że to silny środek docelowy, ale jeszcze sobie doczytam


Ty szczęściaro...trzeba grać, aby wygrać gratuluję.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
LenaMagda 18:54, 09 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Bardzo mi miło dziewczyny U mnie pomimo braku czasu, małymi kroczkami próbuje upiększać nasz mały kącik. Realizacja a projekt, to czasem dwie różne bajki... ale pewne zamierzenia projektowe są. Wiem jedno mój ogródek będzie się zmieniał bo uwielbiam kwiaty jednoroczne
A oto przedstawiam poletko cyni dopiero zaczynają kwitnąć




a obok maleństwa żurawki, nie wiem jaka odmiana... dostałam je od teściowej, miały po 2 listki, ale się przyjęły

i jeszcze Limki, Edenki i Gratki

____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
frezja 20:03, 09 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
LenaMagda napisał(a)
Bardzo mi miło dziewczyny U mnie pomimo braku czasu, małymi kroczkami próbuje upiększać nasz mały kącik. Realizacja a projekt, to czasem dwie różne bajki... ale pewne zamierzenia projektowe są. Wiem jedno mój ogródek będzie się zmieniał bo uwielbiam kwiaty jednoroczne
A oto przedstawiam poletko cyni dopiero zaczynają kwitnąć



Piękna rabatka się tworzy. U mnie ciągle walczę z jedną frontową i u kresu załamania jestem ;( Lubię cynie a jednak ich nie mam...muszę to poprawić
____________________
Ewa - Ogrodowy song
LenaMagda 20:33, 09 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
frezja napisał(a)


Piękna rabatka się tworzy. U mnie ciągle walczę z jedną frontową i u kresu załamania jestem ;( Lubię cynie a jednak ich nie mam...muszę to poprawić

Dzięki Ewo Nigdzie mi się nie śpieszy, więc roślinki mam małe. Raczej będę chciała je albo namnożyć albo od maleńkiej hodować
Na razie martwią mnie Edenki, różu u nich jak na lekarstwo... Jeśli będą takie jak teraz to przy białej kratce staną się mało widoczne

Do cyni mam sentyment, mama miała zawsze czerwone w ogródku
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
frezja 20:38, 09 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
LenaMagda napisał(a)

Dzięki Ewo Nigdzie mi się nie śpieszy, więc roślinki mam małe. Raczej będę chciała je albo namnożyć albo od maleńkiej hodować
Na razie martwią mnie Edenki, różu u nich jak na lekarstwo... Jeśli będą takie jak teraz to przy białej kratce staną się mało widoczne


Może tylko w pierwszym roku tak mają, że nie ujawniają w pełni koloru. Tej akurat nie mam.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
LenaMagda 21:01, 09 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
frezja napisał(a)


Może tylko w pierwszym roku tak mają, że nie ujawniają w pełni koloru. Tej akurat nie mam.

Licze na to
Ewo poszłam przed chwilą jeszcze ją obejrzeć, i znalazłam jeden kwiat różowy schowany od strony kratki! jest nadzieja, że to nie pomyłka
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
frezja 21:14, 09 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
LenaMagda napisał(a)

Licze na to
Ewo poszłam przed chwilą jeszcze ją obejrzeć, i znalazłam jeden kwiat różowy schowany od strony kratki! jest nadzieja, że to nie pomyłka


Nooo )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
LenaMagda 21:27, 09 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
To jeszcze na koniec dnia moje Anabellki w towarzystwie
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
kamila66 22:46, 09 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Nie ma się co spieszyć, gdyby ogród miał powstać szybko potrzebny byłby worek pieniędzy
Obie rabaty bardzo fajne a Anabellki są śliczne
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
LenaMagda 15:51, 15 sie 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
kamila66 napisał(a)
Nie ma się co spieszyć, gdyby ogród miał powstać szybko potrzebny byłby worek pieniędzy
Obie rabaty bardzo fajne a Anabellki są śliczne


Dzięki Kamila
Rabaty się zmieniają, nie ma dnia żebym chwasta nie wyrwała Siedzę teraz przy kąpie i przerabiam ponownie projekt rabaty wokół tarasu.... nie jestem pewna co do traw... chyba będzie tam z nimi łyso... zastanawiam się nad czymś zimozielonym...
Wiem że sezon urlopowy, ale może ktoś z forum pomoże mi w projekcie tej rabaty?

Zaraz skocze na podwórko zrobię zdjęcia
Chciałabym w tym tygodniu zrobić całą rabatę bo będę miała czas i wsparcie -> teściową do dzieci
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies