Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 14:16, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Basilikum napisał(a)
ptaszyska super smiechate
pieknie i w Polsce i na Bawarii


Iza a zobacz tu jak kreci kierownica


____________________
Bawarka
Kasiek 14:16, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eee_taam napisał(a)


koniecznie


kredkowy mnie zachwycił ...no i ta ilość zakupionej farbyi praca malarza bezcenna


To ogrodzenie w przedszkolu
____________________
Bawarka
roma2 14:21, 15 lis 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Warto było czekać. Świetne zdjęcia. Czekałam, mimo Twoich niecnych podejrzeń o herbacie z cytryną i imbirem . Zaraz się (choć godzina wczesna) przestawię na grzane piwo z imbirem i cytryną, bo w mieszkaniu mam w porywach 14 stopni. I muszę się rozgrzać. Buziaki ślę nieodmiennie.
____________________
Komendówka
Kasiek 14:24, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hanka_andrus napisał(a)


Pod stawą zostawiłam podziękowanie, może znajdziesz, bo edytowalam!

Zdjęcia ptaszków mistrzostwo, panie dzieju!


Znalazlam Haniu, dziekuje Mocium panie a gdybys widziala jak sie gimnastykowalam aby ptachole zlapac w obiektyw. Ludzie spacerujacy po plazy mieli ubaw
Kawalki chleba kladlam sobie na glowie i aparacie i wtedy podlatywaly tak bliziutko

p.s
kiedys, dawno temu, widzac turystow karmiacych mewy, smialam sie w duchu. Wiedzialam jak to sie skonczy Mewy bardzo lubia pobrudzic wszystko dookola.
Teraz sama karmilam i tez mialam z tego radoche, a mieszkancy pewnie zyczyli mi w duchu, aby mnie te mewy, hm ...
____________________
Bawarka
Kasiek 14:24, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
katel napisał(a)
Piękne fotki

Dziekuje Kasiu
____________________
Bawarka
Kasiek 14:25, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Bogdzia napisał(a)
Świetne zdjecia tych fruwajacych.


Dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 14:29, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Makao_J napisał(a)

Od razu poznałam po pierwszym zdjęciu że to Świnoujście ale dopiero jak zobaczyłam latarnię morską to była na 100 % pewna. Mam tam rodzinę i kiedyś spędziliśmy u nich tydzień więc doskonale wszystko zwiedziliśmy. Śliczne miasteczko ale bardzo daleko ode mnie.


Swinoujscie ma jeszcze wiele, wiele tajemnic i wiele miejsc do zwiedzania.
Podziemne miasto, bunkier w ksztalcie dzwonu, korytarze i tunele pod calym miastem, ukryte cmentarze Zydowskie i Niemieckie. Wymieniam te ktore nie sa w informatorach, bo te znane to...kazdy je zna
____________________
Bawarka
Kasiek 14:29, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hanka_andrus napisał(a)


https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/6/61680/original.jpg


Niestety fotki w starym kompie a na O była relacja z 2011 r. a myślałam ,że 3 lata temu. Jak ten czas zasuwa!


Alez piekny wzor...
____________________
Bawarka
Kasiek 14:34, 15 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
roma2 napisał(a)
Warto było czekać. Świetne zdjęcia. Czekałam, mimo Twoich niecnych podejrzeń o herbacie z cytryną i imbirem . Zaraz się (choć godzina wczesna) przestawię na grzane piwo z imbirem i cytryną, bo w mieszkaniu mam w porywach 14 stopni. I muszę się rozgrzać. Buziaki ślę nieodmiennie.


Zrob sobie grzane wino, rozgrzeje w try miga U mnie psy wygrzewaja sie przed kominkiem, na dworzu plus 15 ale pochmurnie.
p.s
przywiozlam z Polski nalewke jarzebinowa, aroniowa i z czarnego bzu, wpadaj do nas, miejsca przed kominkiem wystarczy. Nie zebym mlodziez rozpijala, nie nie, na cieplo kominka zapraszam
____________________
Bawarka
eda 14:38, 15 lis 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
A ale cuda tak jak bym tam była z tobą czuję to powietrze super i pogoda była cieszę się że wszystko się udało i cała w domciu wszystkie foty cudne ale muszle i piana hmmmm
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies