Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

malgorzata_s... 21:28, 07 sie 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Irciu błękitny kącik zajefajnyNadrabiam troszkę bo goście pojechali.
Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Basilikum 08:15, 11 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Irenko walizka spakowana??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
olga80 08:34, 11 sie 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
jedno wielkie woow piękny niebieski kącik i motyle ...
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Pszczelarnia 10:37, 11 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ireno, mam pytanie o budleje. Masz je chyba. Czy tworzą ładne krzewy? Zawsze odrastają z cięcia? Jakie są najlepsze? Ile potrzebują miejsca?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margarete 12:15, 11 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudnie wyszło z tym niebieskim zakątkiem, płyty w żwirku, proste krawędzie i do tegobiel z niebieskim...a jak jeszcze rosliny sie mocniej rozbujają, co u ciebie jest pewne na 100% to bedzie dopiero szał ciał

Pozostałe rabaty tez świetne, bujne, hortenscje szaleja, jezówki tez - co to za odmiana tych czerwonych jezówek obok limek ?

Misia poukładana juz troche - sukces, wyrosła z psot i ogród coraz pi ekniejszy fajnie czytac i ogladac takie informacje ..
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgnieszkaW 12:25, 11 sie 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, stworzyłaś własną "Grecję", błękitny kącik jest cudowny. Jak tam Twoja "miłka"? U mnie ładnie się rozrosła, czekam na bujniejsze kwitnienie, bo teraz to zaczęła kwitnąć pojedynczo. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Milka 14:26, 11 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irenko walizka spakowana??

Pakuje się etapami
Ogarniam dom, bo pojechali jedni goscie, a po drodze do Berlina byli drudzy, późno wstalam i latam
I podlewam, bo nie wiem cz dzeci dopilnują
Iza do jutra, bedziemy w kontakcie buziak

Innym dziekuje za odwiedziny, niestety do tej pory nie mialam czasu nic a nic i ani stare posty ani nowe nie ruszone.
Juz dopiero po powrocie zbiore sie chyba, bedzie relacja z Izy raju i nie tylko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:32, 11 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Ireno, mam pytanie o budleje. Masz je chyba. Czy tworzą ładne krzewy? Zawsze odrastają z cięcia? Jakie są najlepsze? Ile potrzebują miejsca?


Miałam rozne, takie ktore w polcieniu osiagaly kolosalne rozmiary i moc kwiecia, a ostatnie odmiany mialam strzeliste, zgrabne, bez pokladania i wichrzenia z ogromnymi kolbami kwiatow.
Cześc dałam Sylwii, a moje mezus zalatwil przy kąciku niebieskim.
Zawsze odrastaja z ciecia, nawet gdyby podmarzly.
Najlepsze te odmiany kolumnowe, po powrocie moze odszukam jak sie nazywaly.
Inne, gdy maja wilgoc i nie palace slonce moga osiagnac w sezonie 4x4m, mialam i takie, zatem sporo miejsca, ewentualny nadmiar mozna ciąć, to pobudza kwitnienie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:02, 11 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AgnieszkaW napisał(a)
Irenko, stworzyłaś własną "Grecję", błękitny kącik jest cudowny. Jak tam Twoja "miłka"? U mnie ładnie się rozrosła, czekam na bujniejsze kwitnienie, bo teraz to zaczęła kwitnąć pojedynczo. Buziaki

Dzięki Aga
Po podzieleniu 3 kep i zrobienia z naście sztuk, uważam, ze ma się super, kwitnienie slabe, pojedyncze, jak u ciebie. Nie martw się, za rok bedzie czad, ona musi mieć tak 2-3 lata, aby pokazac na co ją stać. Potem bedzie jedna rozowa mgiełka, u mnie w 3 roku byla najpiekniejsza. Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
adom1206 17:02, 11 sie 2016

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Irenko przepadłam z kretesem u ciebie.Pięknie masz.A trawy i hortensje cudo.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies