Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

iksonw 10:57, 17 lip 2013

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
aniu
tak sobie patrze na te fotki twoje z góry i ten falowany bukszpanik jest cudny i mnóstwo cudnych miejsc. Ale jak patrze z góry to ta łezka z kamyczków (gdzie ma być kiedyś wodna ściana) - dla mnie coś jest nie tak jakby zachwiane proporcje (a na projekcie wygląda to lżej - tym bardziej że bardzo podoba mi się ten danusi pomysł)
Mam nadzieje że nie gniewasz się na mnie że wtrącam się.
(może łezke poprowadzić mniejszą i będzie ok)
Aniu co myślisz
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
ana_art 11:25, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wiunia napisał(a)
Piękne widoki Aniu Pozdrawiam !
dziękuję, buziaki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:27, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BEATA_S napisał(a)
Ale ładnie!. Grujecznik ....hhmmm fajny pomysł na zasłonięcie dachu .Będzie ładnie Pozdrawiam Aniu!
Betako no mam nadzieję, teraz tylko muszę kupić ładny egzemplarz
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:29, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Hogata napisał(a)


Chyba jeszcze coś bedziesz dosadzać oprócz cisa

już posadzone , przy brzozach musiałam dwa wymienić bo mi dzieci połamały... i jeden dosadzić bo była pusta plama.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Loosiuu 11:32, 17 lip 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Grujecznik pasowałby tam teraz, ale jak urośnie wszystko to nie będzie za gęsto? Z drugiej strony taka gęstwina jest piękna...sadź! Będzie pięknie
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
ana_art 11:33, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zeta napisał(a)
Posiedziałam na ławeczce ...wypiłam kawę.....westchnęłam......pięknie.....duże plamy roślin w jednym miejscu to sukces na ogród.....bosko!!!!!
Siedź, siedź spokojnie powolutku ale u mnie to plamki nie plamy. Może kiedyś... tylko czy wówczas będę miała siły na plamy...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:39, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
iksonw napisał(a)
aniu
tak sobie patrze na te fotki twoje z góry i ten falowany bukszpanik jest cudny i mnóstwo cudnych miejsc. Ale jak patrze z góry to ta łezka z kamyczków (gdzie ma być kiedyś wodna ściana) - dla mnie coś jest nie tak jakby zachwiane proporcje (a na projekcie wygląda to lżej - tym bardziej że bardzo podoba mi się ten danusi pomysł)
Mam nadzieje że nie gniewasz się na mnie że wtrącam się.
(może łezke poprowadzić mniejszą i będzie ok)
Aniu co myślisz

napewno dostrzegłaś, że rabata jest nieskończona... według projektu powinno być tam 7 serbów, ekran z cisa i dopiero ściana. Póki co wacham się, nie wiem czy wykopywać thuje i w ich miejsce sadzić serby. Linia trawnika jest zgodna z projektem cała reszta na kawałku od hortek do bergenii jest 'narazie'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
iksonw 11:42, 17 lip 2013

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
ana_art napisał(a)

napewno dostrzegłaś, że rabata jest nieskończona... według projektu powinno być tam 7 serbów, ekran z cisa i dopiero ściana. Póki co wacham się, nie wiem czy wykopywać thuje i w ich miejsce sadzić serby. Linia trawnika jest zgodna z projektem cała reszta na kawałku od hortek do bergenii jest 'narazie'

wiem Aniu - tylko myślałam że wysepka jest już docelowa i linie i tylko kwestia dosadzania teraz okazów ale ja też się mylę ))
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
ana_art 11:50, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Loosiuu napisał(a)
Grujecznik pasowałby tam teraz, ale jak urośnie wszystko to nie będzie za gęsto? Z drugiej strony taka gęstwina jest piękna...sadź! Będzie pięknie

Filip wiem że się rozrośnie i na to liczę, drzewa zasłonią taras i juz nik nie będzie parzył CO pije Zobacz Danusia ma dużo drzew na swojej działce, bedę je cieła jak ona a resze w miare porzeb przesadzała/ograniczała.
na tej fotce nabazgrałam grujecznika, o tym miejscu dla niego myślę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:53, 17 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
iksonw napisał(a)

wiem Aniu - tylko myślałam że wysepka jest już docelowa i linie i tylko kwestia dosadzania teraz okazów ale ja też się mylę ))
Tylko linia trawnika jest niezmienna (narazie hahhahaah) wysepkę trzeba było jakoś wyznaczyć by 'zająć' przestrzeń, żeby nie straszyła. Spokojnie, ja się nie gniewam. Buziak
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies