Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Daleki od ideału.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Daleki od ideału.....

agapant 23:22, 08 sie 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Gosialuk napisał(a)
Bardzo egancki i dopieszczony. Nawet jak minął okres kwitnienia róż jest na czym oko zawiesić.
Dobrzeże spotkanie było, bo Ty Aga stanowczo za żadko fotki wstawiasz.
Pozdrawiam serdecznie.


Gosia cieszy mnie że się podoba. Mój ogród to dwie odsłony róże i jesienią astry.
Postaram się, zapraszać Anię częściej.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 23:25, 08 sie 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aga zachwycająco ogród się prezentuje Pozdrawiamy


I ja pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Monia81 21:17, 12 wrz 2023


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Aga cudownie było cię poznać ależ jesteś pozytywnie zakręconą osobą relację wrzucę jak tylko fotki posegreguję buziaczki i Uściski wysyłamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
agapant 17:42, 13 wrz 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Monia81 napisał(a)
Aga cudownie było cię poznać ależ jesteś pozytywnie zakręconą osobą relację wrzucę jak tylko fotki posegreguję buziaczki i Uściski wysyłamy


Cała przyjemność po mojej stronie. Lubię jak odwiedzają mnie osoby z takimi samymi pasami.
Zapraszam ponownie na wschód, postaramy się z Anią o nowe atrakcje. Jest jeszcze kilka ciekawych miejsc
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 18:42, 13 wrz 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Park w Żelazowej Woli o poranku. Piękno zieleni, Chopin i jego muzyka w tle. My i para japońskich turystów.



____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 18:46, 13 wrz 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313



____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 18:49, 13 wrz 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Agatorek 20:28, 13 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Dawno nie byłam w tym parku, ale widzę, ze pięknie się rozrósł
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Pszczelarnia 20:48, 13 wrz 2023


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
agapant napisał(a)
I moje ulubione.


Witaj Agapancie, agapanty to też moje ulubione ale niestety nie chcą tak obficie kwitnąć. Jak je uprawiasz i zmuszasz do kwitnienia? Kiedy dzielisz i przesadzasz? Jak nawozisz? Twój jest pokazowym modelem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agapant 21:15, 13 wrz 2023


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Pszczelarnia napisał(a)


Witaj Agapancie, agapanty to też moje ulubione ale niestety nie chcą tak obficie kwitnąć. Jak je uprawiasz i zmuszasz do kwitnienia? Kiedy dzielisz i przesadzasz? Jak nawozisz? Twój jest pokazowym modelem.


Ewa, Agapanty dostałam jako dorosłe rośliny i te kwitną najlepiej. Wszystkie młode mają po kilka kwiatków. Biały kupiony w tamtym roku miał tylko cztery.
Najstarsze były przesadzone 5 lat temu, całą zimę stoją w ciemnej i chłodnej piwnicy, razem z przetworami
Wczesną wiosną wystawiam pomału na dwór, najpierw do słoneczka potem zostawiam i na te chłodniejsze dni. Muszą poczuć chłodek tak do zera stopni. Obrywam prawie wszystkie liście które w piwnicy się zeschły i te które bujneły do góry i są bladzinki.
A, całą zimę nie podlewam, zapominam o nich.
Jak są oczyszczone zaczynam podlewać i nawozić. Nawóz jaki mam do kwitnących i trochę obornika, delikatnie żeby nie spalić. W tym roku był nawóz do datur i chyba jeden z lepszych. Bo kwitły super. Trzeba być cierpliwym ( ja nie jestem) muszą dorosnąć.
W tym roku dostałam agapanta przywiezionego do Polski z Francji i dziesięć lat nie kwitł.
Zrobimy test czy się uda go pobudzić.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies