Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

inag1 13:12, 27 wrz 2017


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 19
Tak po cichu ale w pełnym zachwycie podziwiam Twój ogród. Dużo się u Ciebie dzieje a wszystko robisz z wielkim wyczuciem i smakiem. Pewnie dalej po cichu czytałabym co u Ciebie się dzieje ale jak już tak dokładnie umiejscowiłeś swój ogród,to "mus" się odezwać. Stawiam na Puszczykowo.
A przy okazji pozdrawiam z Mosiny.
____________________
Ina
Andrzej_ 20:25, 27 wrz 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
margaretka3 napisał(a)
O matulu, ale pracy za Tobą. Jak przejaśniało

abiko napisał(a)
No faktycznie pojaśniało.. strasznie mi się podoba wjazd do Ciebie.. taką drogą


Tak, jest dużo jaśniej, słońce dochodzi do ściółki i zrobił się widok na przestrzał. Za parę lat znów wszystko zarośnie, bo podsadzę lasek - głównie zimozielonym zielskiem I będzie jak w ohajo albo łajoming
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 20:40, 27 wrz 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
inag1 napisał(a)
Tak po cichu ale w pełnym zachwycie podziwiam Twój ogród. Dużo się u Ciebie dzieje a wszystko robisz z wielkim wyczuciem i smakiem. Pewnie dalej po cichu czytałabym co u Ciebie się dzieje ale jak już tak dokładnie umiejscowiłeś swój ogród,to "mus" się odezwać. Stawiam na Puszczykowo.
A przy okazji pozdrawiam z Mosiny.


Cześć Ina!
"Celne trafienie" z lokalizacją I dzięki za miłe słowa. Rzeczywiście nie robisz rabanu - 18 postów w ponad 4 lata Bywasz czasem u p. Leszka w ogrodniczym w Mosinie?

To jeszcze fotka z dziś - Mariesii postanowiła zamarkować kwitnienie:
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Gosiek33 10:21, 28 wrz 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Co za kolor liści Jak zimuje u Ciebie?

A kwiaty pojawiają się w dziwnych miejscach, wczoraj zobaczyłam na jaśminie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Andrzej_ 14:02, 28 wrz 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Gosiek33 napisał(a)
Co za kolor liści Jak zimuje u Ciebie?

A kwiaty pojawiają się w dziwnych miejscach, wczoraj zobaczyłam na jaśminie


Właśnie przebarwiają się na takie burgundy Kalina japońska zimuje zupełnie bez problemu, bez zabezpieczania itp.
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Rumianka 20:01, 29 wrz 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Z ceglanego zakątka nie chce się wychodzic...zrobiłeś cudeńko...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
inag1 12:02, 30 wrz 2017


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 19
Zaglądam do wszystkich ogrodniczych w Mosinie i okolicy . Nie wiem, który jest p. Leszek, ale pewnie do niego też zaglądam.
Na tym forum jestem dość często i z wielkim zainteresowaniem przeglądam wątki a do "ulubionych" zaglądam prawie codziennie , jednak na pisanie brakuje czasu .
Mam swój wątek na innym forum i dlatego nie powielam tutaj zdjęć.
Ludzie o zielonych łapkach zaglądają też na inne fora i dlatego wszyscy znamy się wirtualnie .
Pozdrawiam i życzę powodzenia w Twoim cudnym ogrodzie.
____________________
Ina
Andrzej_ 21:02, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Rumianka napisał(a)
Z ceglanego zakątka nie chce się wychodzic...zrobiłeś cudeńko...

Więc zostań dziękówa!

inag1 napisał(a)
Zaglądam do wszystkich ogrodniczych w Mosinie i okolicy . Nie wiem, który jest p. Leszek, ale pewnie do niego też zaglądam.
Na tym forum jestem dość często i z wielkim zainteresowaniem przeglądam wątki a do "ulubionych" zaglądam prawie codziennie , jednak na pisanie brakuje czasu .
Mam swój wątek na innym forum i dlatego nie powielam tutaj zdjęć.
Ludzie o zielonych łapkach zaglądają też na inne fora i dlatego wszyscy znamy się wirtualnie .
Pozdrawiam i życzę powodzenia w Twoim cudnym ogrodzie.


P. Leszek przy skrzyżowaniu Mocka/Poznańskiej Do niego mam chyba najbliżej,
chociaż dziś, niejako przy okazji, byłem w Kórniku w szkółce przy arboretum.
Dzięki jeszcze raz i Tobie również najlepszego ogrodowego
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 09:42, 06 paź 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 09:46, 06 paź 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
"Ksawery" wyczochrał las.

____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies