Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowe alejki w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe alejki w ogrodzie

bartek_s1992 19:00, 26 mar 2017

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
Witam,

mam a planie przeprowadzić zmmiany w ogrodzie, wyrzucić obecne płyti i położyć kostkę typu creativ (szara z białymi paskami). Proszę o poradę jak poprowadzić alejki w moim ogrodzie, chciałbym aby to było praktyczne, z miejscami gdzie można posadzić jakieś krzewy ozdobne.Planuję poprowadzić główną alejkę (zdjęcie 1) w stylu fali. W okolicach studni chciałbym zroboć jakiś wpust (koło lub łezka) gdzie będę mógł wsadzić jakieś ładne drzewko lub krzew ozdobny.
Pytanie co z pozostałą częścią ? Macie jakieś pomysły ? Bardzo proszę o pomoc.
Na samym dole zdjęcia pomysły które chciałbym wykorzystać i zrobić coś w tym stylu w moim ogrodzie.



POMYSŁY KTÓRE CHCĘ WYKORZYSTAĆ:




roma2 19:16, 26 mar 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
A to reklama, czy faktycznie tak chcesz?
____________________
Komendówka
bartek_s1992 19:21, 26 mar 2017

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
Chciabym wykorzystać te pomysły poniżej do swojego ogrodu
roma2 19:29, 26 mar 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
bartek_s1992 napisał(a)
Chciabym wykorzystać te pomysły poniżej do swojego ogrodu


Chyba powyżej te pomysły były. Wejdź na stronę główną. Po prawej stronie, znajdziesz tzw. słowa główne. Danusia wszystko tłumaczy. Jeśli to za mało, pytaj w wątkach tematycznych.
____________________
Komendówka
bartek_s1992 19:58, 26 mar 2017

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
Nie bardzo rozumiem, założyłem temat bo proszę o radę na temat metamorfozy w ogrodzie, takiego tematu nie było jeszcze więc założyłem.
bartek_s1992 19:58, 26 mar 2017

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
Nie bardzo rozumiem, założyłem temat bo proszę o radę na temat metamorfozy w ogrodzie, takiego tematu nie było jeszcze więc założyłem.
sylwia_slomc... 20:06, 26 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Bartku nie wolno wklejać w e własnym wątku cudzych zdjęć te pomysły powinieneś podlinkować, a nie przeklejać. Poczytaj regulamin forum bo jest tam kilka zasad , które będąc tutaj należy przestrzegać Kurcze piękną masz tą kostkę teraz takiej spotkać nie można, a Ty chcesz wymieniać. A może by przełożyć po prostu tą co już jest?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 20:10, 26 mar 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Jeśli to nie Twoje zdęcia prosimy o usunięcie. Poczytaj regualmin. Nikt Ci nic nie doradzi. Założyłeś wątek, to pokaż faktyczne warunki i jeśli moższ narysuj! Tu mnóstwo życzliwych ludzi pomoże! Ale o samych ścieżkach, gdy nie wiadomo co jak i gdzie, to przyznaj, nie da sie wypowiedzieć.
____________________
Komendówka
bartek_s1992 21:00, 26 mar 2017

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
To są alejki kojego koleki a kilka jest mojego wujka więc nie wiem w czym problem. Zdjęcia robione osobiście.
Toszka 21:50, 26 mar 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Bartku, jeśli czytasz forum to wiesz, że jestem szczera... nawet jak ma zaboleć.
Otóż te inspiracje które zapodałeś są jak reklama kostki brukowej, gdzie w ogrodzie aktorem jest bruk, a nie ogród
Popatrz krytycznie na owe ogrody - tam nie ma kompozycji roślin... tam tylko jest bruk i szlaczki aż do bólu oczu
Chcesz ogród?

Faktycznie, masz przepiękną, unikalną kostkę. Jeśli koniecznie chcesz mieć bruk jak w tysiącach ogrodów, to nie zapomnij, aby delikatnie zdjąć tę co masz... wystaw na All... i jestem pewna, że biegusiem znajdą się nabywcy. Taka unikatowa kostka to skarb
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies