Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Dębowej Górze

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Dębowej Górze

AnkaK 20:56, 08 lut 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Jak ja lubię Twoje okolice. Kiedyś w Białej najfajniejsze kolonie życia spędzałam.
No wszystko malutkie, więc słabo widać, no ale przecież się rozrośnie.
Propozycji jest wiele. Pooglądaj wątki na O. Jest mnóstwo ogrodów z takimi opływowymi liniami, trawami i hortensjami. Popatrz, wrzuć jakieś inspiracje. A przede wszystkich ogrody Szefowej obejrzyj, toż to bajka jest!
Ze swojego doświadczenia - zaczęłabym od drzew i żywopłotów. Oczywiście jeśli linie rabat zaakceptowane. A wcześniej dobra gleba, ew. nawodnienie, oświetlenie jeśli planujesz. Smaczki na koniec
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Marta1987 21:37, 08 lut 2018

Dołączył: 01 lut 2018
Posty: 21
W takim razie zapraszam na kawęFaktycznie ładnie w naszych okolicach i spokojnie Ja mieszkam nad małą rzeką Czarną- dopływ Pilicy i nawet nad nią jest bardzo urokliwie
Ogrody oglądam, jest mnóstwo inspiracji, aż trudno się zdecydować No żywopłociki są ze szmaragdów, tylko trzeba czekać aż podrosnąGleba najlepsza nie jest- glina, ale mimo wszystko to co posadzone rośnie ładnie
Oświetlenie planuję tylko na tylnej części ogrodu, więc to nieco później
Linie rabatek oczywiście do korekty- teraz jest za dużo fal, ale nie wiem jaką szerokość docelową zrobić? I ta rabata jest strasznie długa, więc nie chciałabym,żeby było monotonnie, toteż nawet nie wiem, gdybym miała posadzić pas hortensji przed tujami, to jaką część długości rabaty powinny stanowić, 10m? Hortensje mogłabym podsadzić żurawkami, ale pytanie- jakimi? I ile? Same dylematy
____________________
Marta Na Dębowej Górze
Mary 23:08, 09 lut 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
AnkaK napisał(a)
Heloł. Sulejów nad Pilicą?

Witaj Marto,

Hihi. To samo pytanie miałam zadać, bo jakoś tak Sulejów inaczej pamiętam niż na zdjęciu.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Marta1987 09:14, 10 lut 2018

Dołączył: 01 lut 2018
Posty: 21
Hej tak,tak okolice Sulejowa Pozdrawiam
____________________
Marta Na Dębowej Górze
Efffa 15:19, 15 lut 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witam się Marta
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies