Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 11:56, 06 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
no Kasia nie fajnie..dawać tam pergolę? co prawda z jednej strony są róże od tarasu z drugiej ta nowa rabata też z różami.. sama nie wiem. Najgorzej, że nie jestem pewna tej krechy na górze, bo czy trawami się tak oddzielę? chociaż tobie się udało
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Katkak 12:02, 06 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja bardzo lubię wsElkie pergole, ale skoro Ty nie bardzo to nic na siłę. Jak wolisz żywopłot to posadz. Tom doradzila . A trawami moim zdaniem można się zaslonic.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
margaretka3 12:06, 06 mar 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aga, zawsze możesz pergolę dać taką bardziej nowoczesną, tylko z poziomymi deseczkami.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:22, 06 mar 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Właśnie dostałam info, że przesyłkę będziemy mieć nadaną 22 marca.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 12:24, 06 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Katkak napisał(a)
Ja bardzo lubię wsElkie pergole, ale skoro Ty nie bardzo to nic na siłę. Jak wolisz żywopłot to posadz. Tom doradzila . A trawami moim zdaniem można się zaslonic.


Kasia - źle mnie zrozumiałaś, ja lubię pergole Tylko nie wiem czy to dla niej dobre miejsce
Gosia - dokładnie taką planowałam, zwykłą z 3 belek.

Tylko zastanawiam się czy nie przytłoczę tego małego ogródka.
Kurcze jak mi nie pasuje w tym miejscu co jest magnolia - kojarzycie. A ma tyle pąków. Marzy mi się jej przesadzenie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:24, 06 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
margaretka3 napisał(a)
Właśnie dostałam info, że przesyłkę będziemy mieć nadaną 22 marca.


No i dobrze, akurat w sam raz.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 13:10, 06 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
abiko napisał(a)


Coś w ten deseń, z miskantem, którego muszę przenieść i np. kosodrzewiną i wrzosami, tak aby kontynuację tego wrzosowiska zrobić co jest teraz koło placyku. Nie pasuje? Może ja źle patrzę.

Jeszcze nie doszły Ale listonosza jeszcze dziś nie było

W poniedziałek wieczorem wysłane.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:12, 06 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
abiko napisał(a)
no Kasia nie fajnie..dawać tam pergolę? co prawda z jednej strony są róże od tarasu z drugiej ta nowa rabata też z różami.. sama nie wiem. Najgorzej, że nie jestem pewna tej krechy na górze, bo czy trawami się tak oddzielę? chociaż tobie się udało


Wiosna trawy małe , a po wycince pusto , ale to dynamiczne rośliny , szybko rosną w wakacje już zasłona jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:13, 06 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
abiko napisał(a)


Kasia - źle mnie zrozumiałaś, ja lubię pergole Tylko nie wiem czy to dla niej dobre miejsce
Gosia - dokładnie taką planowałam, zwykłą z 3 belek.

Tylko zastanawiam się czy nie przytłoczę tego małego ogródka.
Kurcze jak mi nie pasuje w tym miejscu co jest magnolia - kojarzycie. A ma tyle pąków. Marzy mi się jej przesadzenie.

Przesadzanie magnolii to zawsze ryzyko....sąsiadka dwa razy próbowała tej sztuki i nie powiodło się
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
13:32, 06 mar 2017
sylwia_slomczewska napisał(a)

Przesadzanie magnolii to zawsze ryzyko....sąsiadka dwa razy próbowała tej sztuki i nie powiodło się


oj tez bym nie przesadzała magnoli ...chyba ze dwu sezonowa ...bo juz starsze to strach ...ukatrupić łatwo

PS. kompletnie nie zrozumiałam podziału ogródka ...ale moze dlatego ze ze zdjec ciezko ogarnoc sytuacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies