Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

kasiek 16:14, 23 lip 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
abiko napisał(a)
Kasia Ty jesteś niesamowita kobieto Faktycznie jak ty narobiłaś tyle fotek w tak małym ogrodku
Ja już nic nie mówiłam, ale znalazłaś tyle detali, że ja obchodzę ogród w 2 min, tobie zajęło to 40 min Super

Dziękuję za miły dzień, strasznie szybko uciekłaś (sąsiadka cię wystraszyła chyba i zapomniałam ci dać dwie roślinki.. i pokazać taras
no musisz wpaść jak zakwitną wrzosy

szybko? Przecież byłam prawie 4 godziny! (no moze z poślizgiem na Przebieczany
To raczej ja przestraszyłam sąsiadów co do parkowania
Widywać będziemy się nie raz - faktycznie jest rzut beretem Zresztą sama mówiłaś że przejeżdżasz prawie obok mnie jak jedziesz do pracy - co za problem zawsze możesz zahaczyć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 21:20, 23 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aga jak jeszcze raz usłyszę, że jesteś niezadowolona ze swojego ogrodu to jak słowo daję przeloze Cię przez kolano ;-:. Jest piekny, delikatny, subtelny, romantyczny .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agapant 21:31, 23 lip 2017


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1317
kasiek napisał(a)
Jak w ogrodzie angielskim...

Witam się u Ciebie, Kasia ma racje jak w angielskim ogrodzie.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Milka 13:08, 24 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasiek napisał(a)

No tym się zaskoczyłam - mini warzywnik maxi plony!

Super fotki Kasi
No i są ogórasy Tez klapsa dam, masz romantycznie i subtelnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abiko 13:25, 24 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
JA nie wiem co wy z tym ang. ogrodem.. 3 rabaty są do kitu nie umiem sobie z nimi poradzić zupełnie
Skarpa na drodze to jakaś makabra.. nawet planu na nią nie mam, nie pokazuję.

Kosmosy się rozlazły, choć pieliłam ile mogłam.

Plus jeden.. znalazłam kartę do aparatu, którą myślałam, że zgubiłam Yupii dobrze, że sprawdzam kieszenie przed praniem

I wiem, że muszę dokupić traw. bo Kasia dała mi dobry pomysł.. co dołożyć do skarp, żeby to jakoś wyglądało.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 13:46, 24 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ten mini warzywnik z maxi plonami jest fajny.

I cenne pomysły na wagę złota.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
abiko 13:50, 24 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Oj to prawda Pszczółko
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 14:02, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Fajne plony A co tam Ci rośnie przed ogórkiem takie pierzaste?

U mnie dziś 12 stopni. Ogórki ładnie kwitną, ale chyba nie będzie owoców. Dobrze, że już ich sobie trochę nazbierałam, a następnych 5 jeszcze rosną.

Mnie również klimat ogródka kojarzy się z angielskimi rabatami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
abiko 14:18, 24 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ewa, kosmos wszędobylski.. tam też się znalazł Ale najzabawniejsze, że mam szarłat, choć za nim jakoś nie przepadam a wyrósł, że hej
Biały
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 16:01, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
abiko napisał(a)
Ewa, kosmos wszędobylski.. tam też się znalazł Ale najzabawniejsze, że mam szarłat, choć za nim jakoś nie przepadam a wyrósł, że hej
Biały


Myślalam że masz jaką inną odmianę kopru
U mnie kosmos też się wysiał, czasem w niemożliwych miejscach. W tym roku trochę niższy ale i tak dość wysoki. Twój chyba z tych niższych?
Szarłat tutaj nazywa się Amarant Robisz coś z niego? Czemu nie przepadasz? Biały? Pokaż
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies