Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 11:44, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Od siedmiu lat jestem aktywną uczestniczką Ogrodowiska. Bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, tu ukłon w stronę Danusi
Mój pierwszy wątek ma już tyle stron, stał się tak długi, że postanowiłam założyć nowy. W ogrodzie nie ma zbyt spektakularnych zmian, ale zmieniłam się ja i moje nastawienie do ogrodu. Pod wpływem ogrodu zmieniłam zawód i od fotografii przeszłam do ogrodnictwa.
Niestety, ogród jaki mały był taki pozostał i na szaleństwa miejsca nie ma. Na większy ogród pewnie jednak i tak nie miałabym czasu. Moja rodzina nie interesuje się zbytnio czynnościami związanymi z pielęgnacją ogrodu


Moje całkiem zielone początki ponad 10 lat temu były takie





Potem w 2014 roku było zrywanie darni i powstały rabaty istniejące do dziś, widać je tu

Doświadczalnia bylinowo-różana


Teraz ogród wygląda mniej więcej tak (mniej więcej bo ogród co roku wygląda trochę inaczej)

Wizytówka doświadczalni


Zapraszam Was do mojego nowego wątku

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:53, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Teraz czekam na wiosnę i mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nyna76 12:04, 30 sty 2022


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
Ewuś, jestem w nowym wątku !

Samych wspaniałych dni w nowym sezonie !

Buźka
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 12:07, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
nyna76 napisał(a)
Ewuś, jestem w nowym wątku !

Samych wspaniałych dni w nowym sezonie !

Buźka


Aniu, witaj, cieszę się bardzo, że trafiłaś
Dziękuję i nawzajem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Johanka77 12:13, 30 sty 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Melduję się
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
vita 12:14, 30 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3836
Nowy wątek Teraz mogę być na bieżąco. Ogród mały ma tę zaletę, że szybko go można odpucować na przykład przed wizytą gości. Ja teraz bardzo bym chciała mieć mały. Hosta i konwalnik w donicy? Ciekawy zestaw. U Ciebie pewnie nie ma problemu z zimowaniem donic na zewnątrz?
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
Monia81 12:16, 30 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
I ja trafiłam Ewuś dzięki Twoim radom niejeden ogród tutaj zyskał zjawiskowe rabaty zaznaczam wątek I oby ten sezon przyniósł wiele radości z ogrodniczkowania buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 12:18, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Johanka77 napisał(a)
Melduję się


Hej Kobieto Szybkich Decyzji Cieszę się, że jesteś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 12:22, 30 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Jestem i ja
Ewcia piękny stworzyłaś ten swój ogród
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 12:22, 30 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Życzę nowemu wątkowi takiej popularności jaka się cieszył ten pierwszy. Z doświadczenia wiem, że fanatykowi ogrodnictwa w lekturze wątku nie przeszkadza ilość stron. Z pewnością pierwszy wątek nie odejdzie w zapomnienie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies