Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 17:55, 16 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ kolorowo! Niesamowite.


Dziękuję Haniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:57, 16 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Makao napisał(a)
Pięknie, przepięknie. Hiacynty cudne (moje jeszcze siedzą w ziemi). Ciemierniki obłędne. Szał


Ania dziękuję bardzo to też magia fotek obiektywem do zbliżeń
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:58, 16 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Urszulla napisał(a)
Wszyscy mamy hiacynty w ziemii, a u Madzi bzyczało w nich dzisiaj ostro wysiewy imponujące jak u prawdziwego ogrodnika.
Dzięki za obiad i spacer po ogrodzie tradycją jest że zawsze jakąś roślinę przywlekę


Madzia, ten pełny pierwiosnek to seria Belarina, zawitał do mojej pustej donicy Poczekam aż się rozrośnie razem z trawami, potem dam do gruntu. U mnie będą czekały na Twoją lepszą formę pierwiosnki ząbkowane i przebiśniegi.


Ula dziękuję za odwiedziny melduję ,że tatarak posadzony
pierwiosnki muszą poczekać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:02, 16 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Margo2 napisał(a)


Chciałam to samo napisać.
U mnie jeszcze nic takiego nie kwitnie.
Madzia, rewelacyjny stojak na siewki. Muszę pomyśleć o takiej lampie.
U mnie nie ma parapetów do stawiania siewek i odpowiedniego światła.
Zazdraszczam wysprzątanego ogrodu.
Ja nie mam kiedy. A jak jest weekend, to albo pada, albo mam inne zajęcia


Gosia ja bez tych lamp nie miałabym sensu bawić się w sianie -też mam za mało odpowiednich parapetów -ja mam lampy do roślin do akwarium-spełniają swoją rolę ,oprócz nich mam też żarówki jakieś z parametrami 2000lumenów i 8000 calwinów ( jakoś tak -gdzieś na YT znalazłam ,że wystarczają -tańsze niż profesjonalne lampy

czy tak mocno wysprzątane -hmm z daleka super ,ale jak chodzisz blisko po rabatach ,to pełno drobnych chwastów jest -spytaj Uli -była ,widziała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:03, 16 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Wafel napisał(a)
Magda, czy ty masz jarząby Flanrock? W jakich odstępach? Co możesz o nich powiedzieć? Masz gdzieś aktualne zdjęcie?


Mam te Jarząby -jutro wstawię fotkę -od 3 lat się odgrażam ,że je wywalę -bo są takie sobie -u Moni z wymarzonego podpytaj -bo też je ma -u niej ładniejsze
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wafel 05:11, 17 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1096
Ok. Kupiłam jednak jednego, była dziś świeża dostawa z Holandii, dam mu szansę, bo niewiele jest takich wąskich niewysokich drzew.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magleska 08:43, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Wafel napisał(a)
Ok. Kupiłam jednak jednego, była dziś świeża dostawa z Holandii, dam mu szansę, bo niewiele jest takich wąskich niewysokich drzew.


Tu masz zdjęcia moich -dzisiejsze
moje mają z 5 lat i są mega wąskie cały czas




a tu znalazłam jakies wcześniejsze z jesieni

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ewsyg 08:50, 17 mar 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ależ one wąskie, muszę o nich poczytać. Przycinasz je na wysokość ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Wafel 08:51, 17 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1096
Jakoś mało rozgałęzione są u ciebie po tych 5 latach. Hmm... Wczoraj już wsadziłam, zależy mi na wąskim drzewku, ale taki patyczek mógłby się jednak trochę poszerzyć Mój jest jakoś bardziej od dołu rozkrzewiony. Jak nie będzie mokro to zrobię zdjęcie i wrzucę u siebie. Dzięki bardzo. Jakoś im specjalnie przygotowałaś glebę? Jaką ty masz ziemię bardziej piaszczystą czy gliniastą? Dzięki za fotki.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magleska 08:55, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18968
Zamęczę Was fotkami nie mam czasu przebierać ,więc dużo będzie podobnych kadrów -sorki

Udało mi się doprowadzić ogród do stanu mnie zadowalającego -jakieś drobne chwasty są -ale trudno -nie zdążę już wyplewić przed operacją ...

Lecę z fotkami ,tak jak mam na karcie pamięci -bez opisów ,bo muszę jeszcze dziś przepikować pomidory ,posprzątać gałęzie z obciętej katalpy-jakieś nadające się zostawię do groszku ,a część albo pozrębkuje ,albo zostawię na ognisko ...kosiarkę też muszę umyć
wczorajszy dzień wykorzystałam na maksa w pracach -teraz już ogród jakiś czas będzie musiał sobie radzić

Miłej Niedzieli
Ps .trzymajcie za mnie kciuki w środę-boję się okrutnie ....

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies