Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Żywopłot z brabanta

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłot z brabanta

Tylko_Ona1 22:11, 03 maj 2024

Dołączył: 27 cze 2021
Posty: 45
Dzięki za wsparcie, zajrzę jeszcze na wspomniane wątki, poczytam, a później czas ruszyć ze swoim.
Judith 23:51, 03 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Mam część (znaczną) żywopłotu z thuj brabant. Spieszę donieść, że na żadnym etapie rozwoju nie były żółte.
Pozdrawiam
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Tylko_Ona1 22:45, 04 maj 2024

Dołączył: 27 cze 2021
Posty: 45
Zrobiłam jeszcze takie zdjęcie w miejscu gdzie moje pierwsze brabanty łącza się z tymi posadzonymi jako drugie.
Faktem jest, że na te młodsze praktycznie od rana do wiwczora pada słońce, ale na część pierwszych też, a mimo to mają inny odcień.
Nie są żółte jak thuje aura, ale nie są też takie same jak pierwsze egzemplarze. Dlaczego? Czy ktoś poznaje jakaś odmianę?
Judith 23:14, 04 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Słońce nie sprawia, że Thuje są żółte.
Twoja odmiana to może być Golden brabant…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
LIDKA 23:15, 04 maj 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7330
Widze że te brabanty Cię męczą.

Jak masz na imię?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Tylko_Ona1 23:24, 04 maj 2024

Dołączył: 27 cze 2021
Posty: 45
Patrycja,
I fakt, codziennie im sie przyglądam nie lubię takich niespodzianek w ogrodzie, szkoda wydanych pieniędzy i pracy jaka sie wkłada przy sadzeniu
Zwłaszcza jak sobie cos zaplanuję.
Swoją drogą co ciekawe, młodsze thuje zostały zakupione u tej samej kobiety która sprzedała mi zebriny, chyba w przeciwieństwie do mnie ma pociąg do żółtych roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies