Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

Flower1 08:49, 12 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Przemek dawaj zabij nas widoczkiem !! pozdrowionka zostawiam.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
ele2001 13:19, 12 mar 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nie ma czym jescze zabijać hehe
Melduje że poczyściłem zurawki, przyciąłem miskanty, rozplenice i turzyce delikatnie rozsypałem dolomit na trawniku i opryskałem bukszpany promanalem regularnie opróżniam beczki z deszczówki i podlewam ogród..
Wczoraj wysiałem werbene i zrobiłem sadzonki chortensji chce uzyskać pienne formy kilka sztuk w tym roku.
Moje laury wystawiłem na zewnątrz stoją juz drugi tydzień i sie hartują..


Pozdrowionka dla odwiedzających ;D
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Pluszakowa 22:51, 16 mar 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Przemku przeczytałam cały twój wątek. Patrzę piękny ogród mój taki nie wiem kiedy będzie. I nagle twoja rewolucja. Podsumować można to chyba tylko tak, że lepsze wrogiem dobrego. A ogród cudownie dojrzewa jak gatunkowe wino.

Twój ogród jest inspirujący, mój(kilka patyków) pocieszam się że ma potencjał. Cieszę się że trafiłam tutaj bo kilka planów już zweryfikowałam dzięki dobrym radom ogrodowiczan
____________________
Magda Mały ogród miejski!
frezja 09:45, 17 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ele2001 napisał(a)
Nie ma czym jescze zabijać hehe
Melduje że poczyściłem zurawki, przyciąłem miskanty, rozplenice i turzyce delikatnie rozsypałem dolomit na trawniku i opryskałem bukszpany promanalem regularnie opróżniam beczki z deszczówki i podlewam ogród..
Wczoraj wysiałem werbene i zrobiłem sadzonki chortensji chce uzyskać pienne formy kilka sztuk w tym roku.
Moje laury wystawiłem na zewnątrz stoją juz drugi tydzień i sie hartują..


Pozdrowionka dla odwiedzających ;D


Przemo, czy Promanal to tylko na bukszpany ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
MaciejK 10:08, 17 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
I ja często zaglądam, zwabiony widoczkami pięknego ogrodu
Dawaj fotki Przemek
____________________
Ptasi Ogród
emilia 11:02, 17 mar 2016

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
Lubię jak piszesz co robisz w ogrodzie, wiem co powinnam zrobić i ja W pryskaniu przeszkodził mi deszcz, może w sobotę da radę. Pozdrawiam właściciela pięknego ogrodu
derbowianka 06:47, 21 mar 2016


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 111
Ja również dołączam do grona zachwyconych Twoim ogrodem. Jest przepiękny, wiem już skąd brać inspiracje.
pozdrawiam
____________________
Marzena-6036-ogrod-a-dookola-pole
Karol99 19:30, 26 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Oglądałem Twoje piękne wystożkowane szmaragdy, chciałbym zrobić coś w podobie. Czy mogę już ciąć?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Akacja 17:42, 27 mar 2016


Dołączył: 15 lut 2016
Posty: 73
Wiaj Przemku.Jestem pod dużym wrażeniem twojego ogrodu.
Piszę bo potrzebuję wskazówek jak wykończyć zakątek w rogu działki .W rogu jest świerk białobok ,po jego prawej i lewej stronie hortensje bukietowe,przed nimi rozplenice,przed nimi rozchodniki.W lewym rogu to drzewo to klon czerwony globusum,a po prawej klon żółty.Jak zakończyłbyś brzeg rabaty?Mam zamiar usunąć kamienie i umieścić ekobord.Z prawej strony zamierzałam posadzić żółte żórawki ,przed nimi konwaliki a między świerkiem i szczepioną choinką hostę .Dalej na lewo mam już posadzoną szałwie niebieską.Wokół niej żórawki w ciemniejszym odcieniu. Mostek stoi na przykryciu betonowym z szamba.Czy w lukę przy i za mostkiem posadzić trawę hakonechole czy turzycę. Mam też w planie posadzić przed szmaragdami po prawej i po lewej stronie wysokie trawy.Bukszpanów nie przycinałam bo są świezo przesadzone.
Nie wiem jak uzupełnić odcinek przed jałowcem i lewy róg pod klonem czerwonym. Zamieszczam zdjęcia i prosze o wskazówki.
____________________
Iwona Ogród potrzebujący zmian
as226 01:08, 03 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Cóż za piękny ogród, zachwyca będę odwiedzać, pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies