Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

21:50, 10 sie 2014
ele2001 napisał(a)
No ciekawe kuzynka w tym roku zakładała basen taki murowany fajnie wyszedł pomagałem w obsadzaniu jak już będzie wszystko dopięte wstawie jakąś fotke..




Też jestem ciekawa
Borbetka 09:56, 11 sie 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Pomysły na dziurę w ziemi z wodą, mile widziane są .
____________________
borówcowy wizytowka
vagnieszka 11:30, 12 sie 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Przemo... cud, miód, malina
____________________
Agulek Mój "ogród"
Iwon 23:06, 12 sie 2014


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 65
Ogród w nowym wydaniu super, bardzo elegancki i sprawia wrażenie dużo większego. Bardzo przypomina mi ogród Any Art, który projektowała Danusia.
____________________
iwon zielono mi... czyli ogrod iwony
aaasiunia24 11:30, 13 sie 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 106
Przemo widze ze ty mieszkasz niedaleko ode mnie
____________________
Z blokowiska do ogrododu
martika 21:11, 13 sie 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Piekne zmiany u Ciebie, gratuluje.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nieszka 21:40, 13 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Nie dość że pięknie skomponowane to jeszcze tak bujne i zdrowe rośliny
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
aaasiunia24 08:31, 14 sie 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 106
Przemku niesamowite zmiany porobiłes w swoim ogrodzie nie łatwa to była praca przecież takie dorodne rosliny juz miales
____________________
Z blokowiska do ogrododu
BusyBee 13:06, 16 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Trafiłam do Ciebie przypadkowo, a tu takie cuda pokazujesz! Wprost nie do uwierzenia, jak można zmienić ogród w rok! Naprawdę szczerze gratuluję wyczucia koloru i formy oraz oczywiście pracowitości

Mam też pytanie odnośnie cięcia cyprysika, bo widzę, że masz niemałe doświadczenie. Czy mogę ciąć starego 4- metrowego cyprysika? Rozrósł się bardzo wszerz, nigdy nie był cięty i jest dosyć rzadki. Nie chcę go wyrzucić, bo cuuudownie zasłania nasz taras przed wzrokiem sąsiadów
Dzięki zaglądającej tu Borbetce nabrałam odwagi do cięcia. Skorygowałam już kilkanaście starych szmaragdów i myślę o innych roślinach. Potrzebuję jednak wsparcia

Wiem, wiem muszę założyć wątek.....

Pozdrawiam serdecznie, Kasia

edit: zdjęcia cyprysika wstawiłam na forum w tym wątku:
Chamaecyparis lawsoniana "Ivonne" - cyprysik Lawsona

Może zechcesz zerknąć. Dziękuję
____________________
U BusyBee w ogródku...
Mille 13:08, 16 sie 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Wpadłam tu przypadkiem, a tu taka rewolucja! Chciałabym pogratulować dwóch rzeczy, pierwsze to oczywiście pięknego ogrodu, ciekawa jestem czy długo zajęło ci zaprojektowanie wszystkiego od nowa, bo nie wygląda mi to na improwizację
Druga rzecz - to patrząc na fotki z poprzedniego stanu ogrodu - muszę pogratulować odwagi, aby spustoszyć ogród, który przecież nie wyglądał źle, miał po protu inny klimat. Takie męskie decyzje to nie łatwa sprawa, kiedy kocha się rośliny. Wiem coś o tym Ale niestety prawda jest taka, że w ogrodzie chyba lepiej wychodzi się na konkretnej rewolucji, niż powolnym przekształcaniu po kawałku, inaczej ciągle ogród wydaje się niezbyt spójny, no i za dużo kompromisów trzeba przetrawić
Dobra robota
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies