Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 14:51, 06 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusia, a gdzie dac te donice?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 15:30, 06 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na taras przy imprezowni, na placyku, przy ławce, przy altanie, na wejściu do domu, ale nie w trawniku, gdzie jest tak wąsko i za dużo się dzieje Pustaki wywal, zasiej w dziury trawę, będzie piękniej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 15:39, 06 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dzięki
chyba najlepiej na taras imprezowni, ale tam bajzel, ze teraz paca nie wciśniesz, ale docelowo pójda tam i jeszcze poszukam im miejsca; to nie pustaki, to kamienie, na zaprawie, zarośniete mchem, nie wiem czy da radę je wywalić...a gdyby ławki zrobić lub takie stołki, dac na nie dechy, co myślisz? już wiem, ze eksmituję je, w nich posiałam maciejkę, będą pachnące
p.s.....a jakby jakie rzeźby na nich poustawiać?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 15:47, 06 cze 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)


Wejście do smietnika



To twoje wejście do smietnika wygląda jak furtka do zaczarowanego ogrodu albo innego podobnie tajemniczego miejsca.......

Boska jest Danusiu ta twoja rabata na "przedpłociu" jak ostatnio nazywaja to miejsce u siebie dziewczyny, a juz ta biała róza Winchester Cathedral zawojowała moje serce do cna, pamietam ja z ubiegłorocznej wizyty u ciebie.

Czytałam o niej, że nie do końca lubi samo słońce, mam miejsce w ogrodzie obok planowanego placyku żwirowego z ławeczką na jakąś piekną pnącą różę. Nie ma tam duzo słonca niestety, to znaczy słońce jest ale troche las daje cienia, szczególnie latem od rana. Chciałam jakąs jasną, obficie kwitnąca, pachnąca i powtarzająca kwitnienie czy myslisz że ona dałaby radę ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 15:48, 06 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
irena_milek napisał(a)
Dzięki
chyba najlepiej na taras imprezowni, ale tam bajzel, ze teraz paca nie wciśniesz, ale docelowo pójda tam i jeszcze poszukam im miejsca; to nie pustaki, to kamienie, na zaprawie, zarośniete mchem, nie wiem czy da radę je wywalić...a gdyby ławki zrobić lub takie stołki, dac na nie dechy, co myślisz? już wiem, ze eksmituję je, w nich posiałam maciejkę, będą pachnące
p.s.....a jakby jakie rzeźby na nich poustawiać?


Nic, wywalić i niech trawnik ładny będzie, no bo znowu to samo, czyli wywalić rzeźby., kamienie itd Irenko posłuchaj mojej rady, może być doskonale.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 15:55, 06 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Posłucham, nawet juz drugi ogrodnik poczytał i się słucha
Danusiu czuwaj i z manowców sprowadzaj
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Katkak 18:50, 06 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gardenarium napisał(a)


Brzoza chińska 'Fascination" powiem lubieżnie i nieskromnie

Dzięki Danusiu Jak zwykle jesteś niezawodna . Lecę do wujka google zobaczyć co to za cudo .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Borbetka 19:24, 06 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Danuś, jaką mniej więcej średnicę ma Twój buk Riversii? Nie wiem ile miejsca mu dać.
____________________
borówcowy wizytowka
Agatan24 21:39, 06 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Dziękuję Danusiu za odp.
Myślę że się przyjęły, rosną tzn. nie zwiędły tylko właśnie takie jakieś mizerne, liście im coś trochę pozjadało zrobię zdjęcie to wstawię.

Pozdrawiam.

P.S. A czy róże które wsadziłam w tym roku też nawozić czy dopiero za rok?
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Gardenarium 21:45, 06 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Margarete napisał(a)


To twoje wejście do smietnika wygląda jak furtka do zaczarowanego ogrodu albo innego podobnie tajemniczego miejsca.......

Boska jest Danusiu ta twoja rabata na "przedpłociu" jak ostatnio nazywaja to miejsce u siebie dziewczyny, a juz ta biała róza Winchester Cathedral zawojowała moje serce do cna, pamietam ja z ubiegłorocznej wizyty u ciebie.

Czytałam o niej, że nie do końca lubi samo słońce, mam miejsce w ogrodzie obok planowanego placyku żwirowego z ławeczką na jakąś piekną pnącą różę. Nie ma tam duzo słonca niestety, to znaczy słońce jest ale troche las daje cienia, szczególnie latem od rana. Chciałam jakąs jasną, obficie kwitnąca, pachnąca i powtarzająca kwitnienie czy myslisz że ona dałaby radę ?


Myślę że da radę, u mnie ma cień, a słoneczko na górze, jak już wyszła ponad płot to kwitnie na samej górze korony wiśni. widzę to z balkonu, jak wstanę rano wychodzę popatrzeć na ogród z góry i oczywiście na kwiaty róż. Są bardzo wysoko. To mocne róże i dorodne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies