Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 21:15, 16 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Mala_Mi napisał(a)
Agata , to mączniak prawdziwy.. musisz opryskać, ale poczekaj aż przestanie padać, jak sie zrobi ciepło po takich deszczach to nawet profilaktycznie opryskaj wszytki róże.. astry...bo one też łapią mączniaka.

U mnie dalej leje ..... to znaczy że u CIebie też.

Powojniki w rewelacyjnej ceni,, po prostu szok i takei fajne odmiany.

No i Timuś chory... jak nie dzieci to pies, to my.. przewalone


Ania miałam zamiar dzisiaj to zrobić, po południu ...ale dwa razy straszyło deszczem ...
więc doopa zbita

powojniki dzisiaj posadziłam
wygooglałam dzisiaj na necie...rzeczywiście fajne kupiłam

piesio wychodzi na prostą
kropelki robią swoje ...


gorzej ze mną
zaczęłam się oszczędzać...
kręgosłup mi nawala ...zaczyna mi drętwieć lewa ręka ...
boli mnie szyja z lewej strony, bark i biodro jakby rwa kulszowa...

byłam dzisiaj u pani doktor, dała mi skierowanie na zdjęcie kręgosłupa ...
kolejne tabletki i żel do smarowania z ketonalem
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:17, 16 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AniaDS napisał(a)
Ja tam za wiele nie widzę na tych zdjęciach, czy na pierwszej fotce jest biały nalot na łodygach?
Mokre liście odbijają światło, dlatego nie za bardzo widać, czy coś tam jest.
A nie robiaś Agatko czasami kika dni wcześniej jakiegoś oprysku?



Ania róże mają właśnie biały nalot
widzę, że przy tych deszczach to się zwiększa

pryskałam dwa tygodnie temu na mszyce......
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
AniaDS 23:42, 16 maj 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Agatko, próbuj opryski z sodą, lub z mlekiem (pół na pół z wodą), jeżeli po dwóch opryskach nie będzie poprawy, to zastosuj chemię.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Donia72 23:58, 17 maj 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Witaj Agatko Zakupy super, u nas powojniki w szkółce po 14 zł za szt, róże od 8zł. Wczoraj miałam zamiar objechać szkółki w mojej okolicy, ale pogoda była paskudna, tylko spożywcze zakupy i do domu. Dzisiaj też od rana lało, chociaż był taki malutki prześwit i mąż zaczął kosić trawę... no, ale musiał sobie zrobić przerwę....zaczęło lać. Oprysk na buczka też był, a jakże i zaraz spłukał go deszcz, więc trzeba było jeszcze raz opryskać. Agatko, jaką odmianę masz tych tawuł?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
AgnieszkaW 14:25, 18 maj 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, zakupy bardzo udane, a powojniki w doskonalej cenie. Wykulkowane tawuły wyglądają pięknie. Na bóle kregosłupa, biodra, kolan itp. zainteresuj się żywokostem, na początek może być maść żywokostowa z apteki. Żywokost niejednego uratował przed inwalidztwem...Oczywiście porada lekarska niezbędna...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
agata19762 22:12, 18 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AniaDS napisał(a)
Agatko, próbuj opryski z sodą, lub z mlekiem (pół na pół z wodą), jeżeli po dwóch opryskach nie będzie poprawy, to zastosuj chemię.


Aniu dziękuję za info
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:19, 18 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Donia72 napisał(a)
Witaj Agatko Zakupy super, u nas powojniki w szkółce po 14 zł za szt, róże od 8zł. Wczoraj miałam zamiar objechać szkółki w mojej okolicy, ale pogoda była paskudna, tylko spożywcze zakupy i do domu. Dzisiaj też od rana lało, chociaż był taki malutki prześwit i mąż zaczął kosić trawę... no, ale musiał sobie zrobić przerwę....zaczęło lać. Oprysk na buczka też był, a jakże i zaraz spłukał go deszcz, więc trzeba było jeszcze raz opryskać. Agatko, jaką odmianę masz tych tawuł?


Doniu witaj

oooooo moja droga odmian mam sporo
mam goldflame i golden princess...
mam jeszcze golden carpet, bullata, genpei i wiele innych
te tnę w kulki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:19, 18 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, zakupy bardzo udane, a powojniki w doskonalej cenie. Wykulkowane tawuły wyglądają pięknie. Na bóle kregosłupa, biodra, kolan itp. zainteresuj się żywokostem, na początek może być maść żywokostowa z apteki. Żywokost niejednego uratował przed inwalidztwem...Oczywiście porada lekarska niezbędna...



Dziękuję Aga za rady jutro zapytam w aptece ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:20, 18 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
dzisiaj miałam dzień imprezowy...pierwsza komunia siostrzenicy
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:24, 18 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
nareszcie jeden dzień bez deszczu !!!!!!!!!!!!


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies