Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 20:59, 17 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Donia72 napisał(a)


O, to muszę zobaczyć. Twój bukiecik śliczny, dużo kwiatów i marchewka



Marchewka wyszła na prowadzenie ale jest jeszcze pietruszka, cebulka, winogron i wiele ziół a do tego kwiaty.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:01, 17 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Urszulla napisał(a)
Pozaglądałam na stare i nowe rabaty ładnie wszystko zadbane, kanciki robią swoje. A gdzie kupiłaś rękawiczki do róż, jak mogę poprosić o namiary


Ula dzięki za uznanie
Rękawiczki kupiłam z zaskoczenia w Rzeszowie w sklepie TK MAXX. Fajne są.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:04, 17 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kasik napisał(a)
Bukiet super, a zaprawy jak żołnierze czekają na swoja kolej. U nas też troszkę robimy. Zawsze fajnie jak jest co otworzyć do posiłku. Wracamy do starych zwyczajów. u nas na obiad niedzielny zawsze mamy kompocik.


Kasiu tradycja to tradycja
Trochę jest tych warzyw swoich i szkoda zmarnować.
Zimą wszystko smakuje chociaż nie tylko zimą.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:06, 17 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kindzia napisał(a)
Nooo, faktycznie jesteś niezła z tymi przetworami U mnie tylko parę kompotów i ogórki w zalewie z Kasinego przepisu. Takie buraczki też by mi się widziały...Ale nalewka jeżynowa się robi


Oooo jeżyny też mam i to sporo.
Muszę o przepis prosić
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:16, 17 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
leon60 napisał(a)
Mam nadzieję, że już w domku
Agatko dziękujemy za odwiedziny, prezenty i super popołudnie w Waszym towarzystwie :***
Buziaki gaduły


tak już w domku w sumie przez Wielopole mam dużo bliżej do Ciebie bo 65km aniżeli przez Rzeszów ok100km
Porównaliśmy drogi.

Ola to ja dziękuję ogromnie za możliwość obejrzenia Twojego pięknego perfekcyjnego ogrodu
Za energię bo naładowałam akumulatoryto takie spa dla ogrodowej duszy.

Dobrze, że wieczór bo pewnie poszłabym porządkować u siebie. chociaż mam świadomość, że nigdy nie będę miała ani po części tak pięknie...bo całkiem inne style mamy.



Sorry za gadulstwo


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
leon60 22:03, 17 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
agata19762 napisał(a)


tak już w domku w sumie przez Wielopole mam dużo bliżej do Ciebie bo 65km aniżeli przez Rzeszów ok100km
Porównaliśmy drogi.

Ola to ja dziękuję ogromnie za możliwość obejrzenia Twojego pięknego perfekcyjnego ogrodu
Za energię bo naładowałam akumulatoryto takie spa dla ogrodowej duszy.

Dobrze, że wieczór bo pewnie poszłabym porządkować u siebie. chociaż mam świadomość, że nigdy nie będę miała ani po części tak pięknie...bo całkiem inne style mamy.



Sorry za gadulstwo



tak myślałam, że będzie dużo bliżej

to że inne style nie znaczy że gorzej... po prostu inaczej i dobrze gdyby wszyscy mieli tak samo byłoby nudno

jeszcze raz dziękuję !!!!

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kindzia 11:02, 18 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jeżyny smażę w cukrze również, dość długo, potem jest do herbaty. I mrożę, lubimy koktail jeżynowy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 13:04, 18 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata19762 napisał(a)
Wszystkie róże już dawno przycięte
Znalazłam fajne rękawiczki i kupiłam





Udany zakup
ilość przetworów powala, zadbany ogród i pelargonia na wejściu też i nawet miałaś wypad i akumulatory naładowałaś
a ja staram się ogarnąc forum jakoś, coraz mi trudniej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agata19762 14:25, 18 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
leon60 napisał(a)

tak myślałam, że będzie dużo bliżej

to że inne style nie znaczy że gorzej... po prostu inaczej i dobrze gdyby wszyscy mieli tak samo byłoby nudno

jeszcze raz dziękuję !!!!




Ola w ubiegłym roku łapałam często ogrodowego doła
Od pewnego czasu pogodzilłam się z rzeczywistością
wiele spraw nie przeskoczę. I tak już jest

Każdy tworzy swój niepowtarzalny styl ogrodu.

Pozdrawiam i buziaczki za wszystko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:06, 18 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kindzia napisał(a)
Jeżyny smażę w cukrze również, dość długo, potem jest do herbaty. I mrożę, lubimy koktail jeżynowy


Kasiu co głowa to kolejne, nowe, kulinarne pomysły
Za przepis na nalewkę bardzo dziękuję !!!

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies