Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 10:09, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nadszedł odpowiedni moment, aby zmienić siedzibę z projektowania na miejsce docelowe, czyli OGRÓD
Jeszcze wiele zostało do zrobienia, ale można powiedzieć, że zaczął się ogród
Witam więc wszystkich starych i nowych Znajomych w nowym wątku. Łezka w nazwie wzięła się od kształtu rabaty, którą zaprojektowała Julcia. Świeżutkie zdjęcie, świeżutkiej łezki z wczoraj



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:31, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Najpierw dla Elci Jej floksy. Tak się o nie martwiłam...



Chcę je przesadzić bliżej kostki na brzeg, a pod siatką posadzić rogownicę. Może to ograniczy trochę ekspansję wszelakich chwastów na różance.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:38, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wczoraj walczyliśmy z eMusiem dzielnie do wieczora. Nawet wszystkie potwory przesadzone spod siatki. I lilie też już na swoim miejscu.

Najpierw było tak

potem

i potem

i teraz

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
eliza3 13:07, 11 maj 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
No Kasiu , witam w nowym wątku i podziwiam łezkę. M już pokazałam ciurkadełko, niech się napatrzy, może i mnie będzie dane mieć podobne
Całuski.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 17:16, 11 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajnie ze jesteś w ,,Naszych ogrodach" łatwiej będzie do Ciebie zaglądac. Nowa rabatka i cirkadełko fajne tylko chyba trochę woda Ci ucieka bo widzę że obrzeże mokre a to już jest poza pojemnikiem zbierającym wode . Rabatka superowa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bociek 17:36, 11 maj 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Kasiula, witaj w nowym watku. Teraz mam do Ciebie prostsza droge
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
boguslawa_ma... 17:59, 11 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kasiu zaglądam do twojego nowego wątku i szczęka mi opadła ,łezka super pokazałam M twoje ciurkadełko i powiedzialam że chcę takie -a on na to coś ty kobieto wymyśliła - u nas się nie da ale ja nie odpuszcze pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kindzia 18:43, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eliza3 napisał(a)
No Kasiu , witam w nowym wątku i podziwiam łezkę. M już pokazałam ciurkadełko, niech się napatrzy, może i mnie będzie dane mieć podobne
Całuski.

Elu masz dużo miejsca, możesz mieć ciurkadełko jak się patrzy. Jakby co, instrukcja montażu udokumentowana jest, jedno słowo i cały instruktaż masz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:45, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
Fajnie ze jesteś w ,,Naszych ogrodach" łatwiej będzie do Ciebie zaglądac. Nowa rabatka i cirkadełko fajne tylko chyba trochę woda Ci ucieka bo widzę że obrzeże mokre a to już jest poza pojemnikiem zbierającym wode . Rabatka superowa.

Ale masz oko Bogdziu Faktycznie, trochę na lewiznę zbacza, eMuś poprawi przy sprzyjającej pogodzie Wczoraj wieczorem dopiero zauważyliśmy, ciemnawo już było, coś tam podłożyć trzeba.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:48, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
bociek napisał(a)
Kasiula, witaj w nowym watku. Teraz mam do Ciebie prostsza droge

Prostą drogę Bociusia to zawsze miałaś do mnie
Wczoraj bociusiowa parka nad nami latała, długo szybowali sobie...Ciekawe, dlaczego od razu mi się z Tobą skojarzyło
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies