Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Matka 23:16, 13 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zbyszku, nad moim ogrodem jakby załamała ręce to już by Jej tak zostałoale Twój?taki zadbany, przyciete wszystko co trzeba!ładuj baterie juz teraz cobyśmy mogli oglądać relacje i Wam kibicować!
____________________
U Matki
goniak 08:17, 14 sty 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Ojojoj, nie sądziłam, że to moje przyznanie się do winy wzbudzi takie emocje ))
Nazwy roślin to jakoś tak same wchodzą mi do głowy.
Aniu, ja nie lubię takiej nachalnej autoreklamy (
Lubię fora ogrodnicze ponieważ są dla mnie kopalnią wiedzy, z których czerpię pełnymi garściami.
Zima to czas, który mogę wykorzystac na forumowanie )
Ogrodomaniacy to zazwyczaj ludzie bardzo życzliwi i otwarci na innych )
____________________
Małgosia mój zielony świat
anna_lastowska 08:54, 14 sty 2011


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
Gosiu, nie wystarczy mieć wiedzę , w takim zawodzie trzeba mieć przede wszystkim " to coś " - paletę kolorystyczną w oczach
A ty masz świetne pomysły - i wcale ci nie kadzimy ))))
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
Niage 09:26, 14 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
goniak napisał(a)

Gieniu, ja nie lubię takiej nachalnej autoreklamy (


Nie bardzo rozumiem, chyba powinno być inne imię Czy tak ? Ja nie wypowiadałam się tutaj
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Niage 09:29, 14 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
A już wszystko jasne ))
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
goniak 09:31, 14 sty 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Geniu, bardzo Cię przepraszam ale z emocji coś mi się poprzestawiało.
Poprawiłam )
____________________
Małgosia mój zielony świat
Agnieszka 11:27, 14 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
O! Ale tu ruch od samego rana!!! I to beze mnie tak?!!! ))) Ja niestety musiałam jechać z klasą córki na basen. Właściwie, to stety, bo to lubię. Mądre dzieciaki w ich klasie.... Coraz rzadsza sytuacja w dzisiejszych czasach.

No, ale witajcie, Kochani z samego rana! ))
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 11:29, 14 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Gosiu, wracam do Twojego pomysłu z kostrzewą. Powiedz mi czy sadzenie tam tej trawy ma coś na celu? Czy tylko walor ozdobniczy czy jakieś przełamanie czegoś tam? Pytam z ciekawości, bo lubię wiedzieć czemu coś służy.
____________________
Agnieszkowy ogródek
goniak 11:59, 14 sty 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Raczej walor zdobniczy, nie chcę nic łamac, bo jeszcze nie wiadomo jakie będą rośliny .
Jeśli wiesz z autopsji, że dzieci będą tam często biegały to nie ma sensu ich tam dawac, ogród powinien byc przyjazny dla rodziny
W zamian można posadzic kilka trawek gdzieś w okolicy juki.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Agnieszka 12:20, 14 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Raczej dążyłabym do tego rozwiązania. Wolałabym jakby połączyć oba trawniki, ale z traw też nie chciałabym rezygnować....

Marzą mi się trawy, ale chyba nie uda się ich wkomponować w rośliny przy ogrodzeniu. Tam raczej będę musiała poprzesadzać byliny ze środka rabaty. Mam tam jeżówki białe i różowe, które uwielbiam, liliowce, trytomę, szałwię, róże, sporo lili, kosaćców i czosnków ozdobnych. Nie wspomnę o pigwowcu, rozchodniku i marcinkach, które rosną jak szalone. Z floksami się chyba też pożegnam, wyrastają ogromne i potem się kładą. Chyba, że macie na nie jakiś sposób?
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies