Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o...

makkasia 12:30, 01 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kaśka dla mnie duet Bonicowo lawendowy jak najbardziej trafiony bo Bonica będzie jeszcze długo kwitła
Ja się nie moge doczekać mojej werbeny w tamtym roku w ogóle nie kwitła a w tym roku jeszcze tez nie czekamy, czekamy!!!
Macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
kasiula79 21:42, 01 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
isia33 napisał(a)
Kasiu, właśnie skończyłam spacer po ogrodzie. Rewelacyjny! Pięknie wszystko zrobiłaś. Przczytałam, że było spotkanie Podkarpacia, kurcze, tak mało ostatnio wchodziłam na O. że przegapiłam. Szkoda, na pewno było super. Możesz mi napisać, gdzie kupiłaś werbenę?


Witam Iwonko - dawno Cię nie było, ale dobrze że już jesteś dziękuję pięknie za te pochwały - baaardzo motywują do dalszej pracy,a jest jej jeszcze sporo...

spotkanie miałyśmy czadowe - super jest poznać tylu fantastycznych ludzi - tak samo zakręconych jak ja

a namiary na szkółkę już poszły
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:44, 01 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
makkasia napisał(a)
Kaśka dla mnie duet Bonicowo lawendowy jak najbardziej trafiony bo Bonica będzie jeszcze długo kwitła
Ja się nie moge doczekać mojej werbeny w tamtym roku w ogóle nie kwitła a w tym roku jeszcze tez nie czekamy, czekamy!!!
Macham


Kasiu bardzo mnie pocieszyłaś tą bonicą - co prawda pączki jeszcze ma ,ale niepokój że ona już kończy kwitnienie był... teraz jestem spokojniejsza

werbenka kupiona dwa dni temu - już kwitła jak kupowałam, tylko że ona bardzo wysoka jest - u Ciebie też jest taka????
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
agata19762 21:56, 01 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
kasiula79 napisał(a)


Agatko dzięki kulkowania skończyć coś nie mogę, albo deszcz albo za duże słońce - jeszcze tylko rabata przy tarasie została - najwięcej do roboty, bo nie dość że same kulki to jeszcze wśród frostetów...nie mam pojęcia jak się do niej zabrać...

pozdrawiam


jednym słowem ...wyzwanie Cie czeka
powodzenia !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
kasiula79 21:41, 02 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
agata19762 napisał(a)


jednym słowem ...wyzwanie Cie czeka
powodzenia !!!



dzięki
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:51, 02 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
moje dzisiejsze zakupy - wszystko przez Elę Małego Głoda)

pojechałam po jeżówki Piccolino - po raz pierwszy widziałam je u Ani Malej Mi, a przywiozłam jeszcze trawki Evergold - z którymi mam teraz mały problem, bo ich docelowe miejsce zajęte jest już przez begonie jednoroczne. Dumam teraz czy upychać je w innym miejscu i przesadzać wiosną, czy trzymać w doniczkach, a później zadołować na zimę....





a rano przed pracą, również przypadkiem dojrzałam na targowisku red barona

____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
leon60 22:21, 02 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Fajowe zakupki, wszystko mam i uwielbiam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda_ 07:53, 03 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Czyli wyszły spontaniczne zakupy
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
agata19762 10:46, 03 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kasiu jakie superaśne zakupy!!!
baaaaaaaardziej cieszą aniżeli kolejna bluzka czy coś
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
kasiula79 15:33, 03 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Magda_ napisał(a)
Czyli wyszły spontaniczne zakupy


Madziu no spontaniczne - a w kieszeni też się zrobiło spontanicznie
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies