Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Zielona 21:20, 20 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Cześć, Beatko. Jak tam taras? Dachówka położona? Jakie robi wrażenie? Pozdrawiam.
butterfly 21:22, 20 paź 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Hejka
własnie zabieram się za wklejenie fotek

Skończyli juz we wtorek, tylko sprzatanie tyle czasu zabrało...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 21:30, 20 paź 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Fotki mocno okrojone bo jeszcze lezą ścinki drewna, wielki bibbag trotów, ławki wszystkie ogrodowe też tu przytachalismy..
Na oficjalne otwarcie przyjdzie poczekac do przyszłego roku.

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Zielona 21:54, 20 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Bosko! Ależ fajnie wyszło! Zazdroszczę kotw. Pamiętasz, jak pisałam, że to najlepsze rozwiązanie? Moje słupy stoją na tarasie. Co prawda idealnie opierzone, ale jednak drewno ma kontakt z podłożem. A jak wrażenia? Miałaś takie jak ja? Czy przygotowałaś się psychicznie i wielkość dachu Cię nie przytłoczyła?
Magda70 00:12, 21 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Fajnie wygląda,,,

stan cebulowych sie zmienil??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
butterfly 17:58, 21 paź 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Oczywiscie ze stan cebul się zmienił
mam wrażenie, ze ostatnio nic nie robię tylko chodze do pracy i sadze cebule...

2398 - 1504

Piekna pogoda, słoneczna, dziś działałam w samej bluzeczce a nawet nie mam czasu wypic kawy na tarasie...
Marta - przygotowałam sie psychicznie i .... chyba niepotrzebnie tak się obawiałam tej "ciemności" bo praktycznie jej nie zauważyłam w salonie
Dużo pewnie teraz daje to, że drewno jeszcze niepomalowane, słońce fajnie świeci... zobaczymy jak będzie w pochmurny dzień, ale i bez tego zadaszenia w salonie robiło ciemniej...

Słupy stoją poza kostką ale M.planuje dołożyć tam kostkę, o trochę z tę kostką "wyjechać" w górę żeby wszystko ładnie zasłonić

Zadowolona jestem baaardzo
Już sie nie moge doczekać jak w przyszłym roku zacznę go "ozdabiać"
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
agniecha973 19:34, 21 paź 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ja nic nie posadziłam a dokupiłam. Dziś w biedro znalazłam przecenę wszystkiego na 0,99 zł za paczkę
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
butterfly 21:09, 21 paź 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Nie kuś
Nie wybiore się do insekta
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Zielona 08:18, 22 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
butterfly napisał(a)
.... chyba niepotrzebnie tak się obawiałam tej "ciemności" bo praktycznie jej nie zauważyłam w salonie Dużo pewnie teraz daje to, że drewno jeszcze niepomalowane, słońce fajnie świeci... zobaczymy jak będzie w pochmurny dzień, ale i bez tego zadaszenia w salonie robiło ciemniej...
Pisałam Tobie, ze ja też wcale nie zauważyłam jakichś egipskich ciemności. Przecież to nie jedyne okna, które oświetlaja salon, prawda? Dużo daje też to, że wiosną i jesienią słonko znacznie niżej chodzi po niebie, więc promienie wpadają pod dach... A! i wiesz, co jest jeszcze fajne? Przymrozki zważyły wszystkie jednoroczne, ale te pod dachem mają się świetnie! Podlewam i cieszę się nimi nadal
butterfly 21:16, 22 paź 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Moje jednoroczne dawno padły, już po tych pierwszych przymrozkach, dodtkowo wiatr mi powywracał wtedy w parapetów dużo...
ale w przyszłym roku ... na tarasie przetrwają...
na razie znów wyniosłam ogrodowe hortensje w donicach - niech jeszcze zażyją słońca i powietrza zanim je wywioze do tesciowej na zimowanie

Stan na dziś
2398 - 2104

zostały mi drobne czosnki o dziwnych nazwach Sphaerocephalon, Neapolitanum, Unifolium....
tych ostatnich mam 150, a reszta ok 20-30 szt
nie mam pojęcia gdzie je wsadzić...

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies