Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 21:07, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę - napij się wina,
jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok - ożeń się,
jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - zostań ogrodnikiem.

Takie zdanie niedawno znalazłam i mam nadzieję być szczęśliwa przez całe życie

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Pola 21:09, 04 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
To jest cała prawda i tylko prawda
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
butterfly 21:13, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Trafiłam na forum jak większość - zachwycona ogrodem nie tylko bukszpanowym... - i przepadłam...

Niektórzy znają już mnie dzięki moim zmaganiom z projektem, nad którym siedziałam ostatnią zimę. To bardzo dobry okres na planowanie - obecnie mam gotowy plan i mogę bez chaosu kupować to, co naprawdę mi potrzebne.

Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w "rysowanie" mojego ogrodu.
Mam nadzieje, ze będą mi tez tu towarzyszyć i podglądać jak te plany wcielam w życie...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
monitka 21:15, 04 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Świetne zdanie takie prawdziwe. Zamierzam dążyć do tego szczęścia na resztę życia
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 21:15, 04 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Będą, będą
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
butterfly 21:19, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Pierwsze zakupy już poczyniłam w ubiegłym roku.

2 wiśnie 'Umbraculifera'. które dzięki radom Sylwii zostały posadzone przy planowanym ogrodzeniu frontowym. Na zdjęciu jedna (stare zdjęcie), ale obok już rośnie druga


Posadziłam też 3 cisy, które niestety podmarzły po zimie i bukszpany, które będą przesadzone... (mam nadzieję, że M. tego nie czyta...)

na tym zakończyłam sezon 2011 i jak napisałam wcześniej zabrałam się za planowanie.
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 21:21, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Witam pierwszych gości ) Pola, monitka, kaisog (ty też mi pomagałaś na początku, pamiętasz?), bardzo mi miło .

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 21:28, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Oświadczam wszem i wobec, że sezon 2012 już rozpoczęty

Najpierw była akcja "napadu" na Lidl celem zagarnięcia całej dostawy bukszpanu A że ja byłam w pracy ten zaszczytny czyn przypadł na M.

Pani nie chciała mu wydać całości, bo jak to, tak hurtem, inni tez by chcieli itd...
Koniec końcem M. wziął część, zapłacił i wrócił po resztę coby na rachunku nie było całości... Śmieszne co nie?

A jeszcze było śmieszniej jak wieczorem dostałam sms-a od kolegi z pracy, że "przed chwilą jego ojciec wkurzony wrócił do domu bo ktoś mu wszystkie bukszpany wykupił z Lidla "

A to mój łup



____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
monitka 21:36, 04 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Kurcze u mnie chyba też ktoś wszystkie wykupił bo ani jednego nie ma ...a tak się napaliłam.
Wyglądają na bardzo ładne. Zakupy pierwsza klasa i otwarcie sezonu w dobrym stylu
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
butterfly 21:42, 04 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zakupiłam tez cisy na żywopłot, drzewka, tawułki, berberysy...

na pierwszy ogień poszły obwódki z bukszpanu. Od razu zaznaczam, że zaczęłam od d... strony, bo nie zdjęłam darni... czeka mnie dużo pracy ale już się ciesze na te pracę
A ja M. zobaczył już całość nasadzenia to powiedział, że w sumie to on może latać z kosiarką między tymi krzaczkami i drzewkami...
Zostawiłam to bez komentarza i tylko popatrzyłam się znacząco...

Ci, którzy nie śledzili mojego wątku projektowego zapraszam - będzie wiadomo mniej więcej o co chodzi.



tutaj już wsadzony żywopłocik z cisa 'Hicksi' i 3 miłorzęby 'Mariken'






____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies