Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Taka sobie rabatka pod oknem

Pokaż wątki Pokaż posty

Taka sobie rabatka pod oknem

MartaS 14:22, 20 lip 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
o czytasz w moich myslach

tak zaplanować jak najbardziej bo własnie szukam jakis rozwiązań by to wszystko grało ze sobą i tworzyło całość
tylko samemu ciezko cos wymysleć

____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
beta 14:29, 20 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
MartaS napisał(a)
o czytasz w moich myslach

tak zaplanować jak najbardziej bo własnie szukam jakis rozwiązań by to wszystko grało ze sobą i tworzyło całość
tylko samemu ciezko cos wymysleć



no widzisz

ja też mam nadzieję że wkońcu uda mi się jakoś mój przyszły ogród jakoś całościowo ogarnąć-tzn. licze na pomoc mądrych głów,bo ja marne pojęcie o projektowaniu mam

masz rację że samemu ciężko coś wymyslić, ale myslę że każdy jakiś pomysł swój rzuci i coś w końcu wybierzesz,

apropos-Gosi dawno nie było
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MartaS 14:32, 20 lip 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
no własnie takich mądrych głów nam potrzeba

a Gosia pewnie w Kubusiowie na urlopie ale mam nadzieje ze "kuknie" do nas i cos doradzi
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
MartaS 14:37, 20 lip 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
PS. ja też teraz wybieram sie na urlop moze po urlopie będę miec głowę pełną pomysłów
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
beta 14:49, 20 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
MartaS napisał(a)
PS. ja też teraz wybieram sie na urlop moze po urlopie będę miec głowę pełną pomysłów


oooo, to miłego wypoczynku życzę i zebrania sił do dalszych prac w ogrodzie


ja niestety po urlopie


urlopy mają jedną zasadniczą wadę--zdecydowanie za szybko się kończą
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 20:46, 20 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marta co do żurawek na słońce, przetestowałam: Marmolade, Obsidian, Blackberry Crisp, Lime Rickey i StopLight. Wszystkie dają radę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
beta 22:45, 20 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
mam Obsidian przed domem-potwierdzam -daje radę przed słońcem
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MartaS 10:42, 09 sie 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
witajcie
ja już po urlopie ale ten czas szybko mija

ale trochę podziałałam z M w ogrodzie a potem odpoczywaliśmy nad morzem
a teraz pokażę Wam co takiego narobiliśmy
może jak było
a teraz jak jest






brakuje jeszcze obwódki z bukszpanu i drzewka na pniu pomiędzy te trzy hortensje

miał być miłorząb ale jakoś nie mogę go dostac a co powiecie na śliwę wiśniową Pissardi? nie ma tam

dużo miejsca bo od domu jest ok 1,5 m odległości także pasowałoby jakieś nie duże drzewko

te 3 bukszapny planuję prowadzić jako kule mam nadzieje ze jakoś mi to wyjdzie
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
beta 12:58, 09 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Marto jestem u Ciebie, ale internet tak muli że szok, zdjęcia się nie chcą otwierać:-/


poczekaj, cuś widzę

widzę że jest ładnie

nie widze jak było przed, ale to juz nie istotne

taaak , ja też jestem za czymś na kiju, no i ja się powtórzę , ale żurawki bym dała, i może jeszcze jakąś wuższą trawę pod ścianę, ale ja się cąłkowiecie nie znam i oczywiście nie musisz brać mojej opini pod uwagę

mam pytanie odnośnie tych kamyków-czy dawałaś coś pod spód, i na jaką glębokość te kamyki są wysypane?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MartaS 12:58, 09 sie 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
zapomniałam dodac jeszcze ze brakuje miskantów
tylko nie wiem które by pasowały najlepiej? planuję je dać koło stożka tylko z której strony? i tam za drzewem na wysokim pniu

Gosia mam nadzieje ze jak wrócisz z Kubusiowa to zaglądniesz bo to Twój projekcik
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies