Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

betysia 13:37, 18 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Strasznie mocno dziekuje Wam za mile slowa i przygarniecie mnie do Waszej "rodzinki".
a wiec:
- Agnieszko...musztarde francuska rowniez uwielbiam, jakis czas mi to zajelo ale i pokochalam nawet...zabki
- zdecydowanie z tych krajow jakie wymienila Bogdzia u mnie chyba rzeczywiscie najcieplej , a ja wbrew wszystkiemu z utesknieniem wypatruje w grudniu sniegu..., ktory nie pada tu niemal nigdy... choc tej zimy swiat oszalal i 3 dni bylo -8°C, co wystarczylo aby wisteria kwitla nieco slabiej i ...zmarzly mi moje 2-letnie oleandry...1 odbija i chyba bedzie zyl
- Evchen... okiennice w odcieniu turkusu, mojego ukochanego koloru.... ciesze sie, ze mimo tej odleglosci juz po woli nie bede czula sie taka "samotna"...
- Justi- tutaj rzeczywiscie gdzie nie spojrzec lawendy...i chyba pokochalysmy sie z wzajemnoscia, bo od kwietnia kwitna jak oszalale
niebawem cd...
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Mille 13:38, 18 cze 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Witaj, ja również jestem bardzo ciekawa Twojej opowieści I oczywiście czekam na fotki. Róże, wisteria i błękitne okiennice, czuję, że będzie bosko, więc nie każ nam długo czekać, bo chyba nie tylko ja przebieram już nóżkami Pozdrawiam miło!
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
monteverde 13:48, 18 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Betysia cieszę się ,że z Francji mamy ogród spodziewam się fajnych "starych" nasadzeń bo jak wspomniałaś dom już do kogoś należał i ogród też na samotność nie będziesz z nami narzekała, uważaj tylko bo za rok możemy u Ciebie zrobić zjazd Ogrodowiska pokaż te stare róże , które ratujesz a może masz jakąś dokumentację starego ogrodu na fotkach? podaj nazwę tej nowo posadzonej róży
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Evchen 13:49, 18 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
betysia napisał(a)
Strasznie mocno dziekuje Wam za mile slowa i przygarniecie mnie do Waszej "rodzinki".
- Evchen... okiennice w odcieniu turkusu, mojego ukochanego koloru.... ciesze sie, ze mimo tej odleglosci juz po woli nie bede czula sie taka "samotna"...
- ...

Jestem pewna, że o samotności na Ogrodowisku nie może być mowy. Ale jest inne realne (bardzo!) zagrożenie: uzależnienie od codziennych wizyt na forum. Nigdy nie przypuszczałam, że tak może być, a odczuwam to na własnej skórze, chociaż jestem tu od niedawna. Jest jednak pewna zasadnicza zaleta - nasze ogrody stają się coraz piękniejsze!

... zawsze podobały mi się domy z okiennicami... takie domy mają dusze, nie są wymuskane do cna, a zamieszkują je najczęściej niepoprawni romantycy, którzy zakochują się w detalach - wisterii, otwartych drzwiach czy zapachu ziemi... Lubię takie klimaty, dlatego chętnie będę tutaj zaglądać

Pozdrawiam Cię ze słonecznej (dzisiaj) Polski Betysiu z Kraju Loary
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
betysia 13:53, 18 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Evchen napisał(a)

Strasznie mocno dziekuje Wam za mile slowa i przygarniecie mnie do Waszej "rodzinki".
- Evchen... okiennice w odcieniu turkusu, mojego ukochanego koloru.... ciesze sie, ze mimo tej odleglosci juz po woli nie bede czula sie taka "samotna"...
- ...

Jestem pewna, że o samotności na Ogrodowisku nie może być mowy. Ale jest inne realne (bardzo!) zagrożenie: uzależnienie od codziennych wizyt na forum. Nigdy nie przypuszczałam, że tak może być, a odczuwam to na własnej skórze, chociaż jestem tu od niedawna. Jest jednak pewna zasadnicza zaleta - nasze ogrody stają się coraz piękniejsze!

... zawsze podobały mi się domy z okiennicami... takie domy mają dusze, nie są wymuskane do cna, a zamieszkują je najczęściej niepoprawni romantycy, którzy zakochują się w detalach - wisterii, otwartych drzwiach czy zapachu ziemi... Lubię takie klimaty, dlatego chętnie będę tutaj zaglądać

Pozdrawiam Cię ze słonecznej (dzisiaj) Polski Betysiu z Kraju Loary


Az mi lzy polecialy....dziekuje WAM WSZYSTKIM z calego serca...
sciskam Was straszliwie mocno i do uslyszenia juz niebawem... beda zdjecia, obiecuje.
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Evchen 14:13, 18 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
betysia napisał(a)


Strasznie mocno dziekuje Wam za mile slowa i przygarniecie mnie do Waszej "rodzinki".
- Evchen... okiennice w odcieniu turkusu, mojego ukochanego koloru.... ciesze sie, ze mimo tej odleglosci juz po woli nie bede czula sie taka "samotna"...
- ...

Jestem pewna, że o samotności na Ogrodowisku nie może być mowy. Ale jest inne realne (bardzo!) zagrożenie: uzależnienie od codziennych wizyt na forum. Nigdy nie przypuszczałam, że tak może być, a odczuwam to na własnej skórze, chociaż jestem tu od niedawna. Jest jednak pewna zasadnicza zaleta - nasze ogrody stają się coraz piękniejsze!

... zawsze podobały mi się domy z okiennicami... takie domy mają dusze, nie są wymuskane do cna, a zamieszkują je najczęściej niepoprawni romantycy, którzy zakochują się w detalach - wisterii, otwartych drzwiach czy zapachu ziemi... Lubię takie klimaty, dlatego chętnie będę tutaj zaglądać

Pozdrawiam Cię ze słonecznej (dzisiaj) Polski Betysiu z Kraju Loary


Az mi lzy polecialy....dziekuje WAM WSZYSTKIM z calego serca...
sciskam Was straszliwie mocno i do uslyszenia juz niebawem... beda zdjecia, obiecuje.

No coś Ty.... ! Nie płacz, bo i ja uronię łzę! ... Albo pisać nie będę z obawy przed następnymi kroplami łez
Ale tak naprawdę doskonale Ciebie rozumiem. .. ludzie tak gonią, gonią.. i nie dostrzegają, że w tej gonitwie są samotni i osamotniają innych... Dlatego tak dobrze jest czasami trafić na kogoś, kto potrafi posłuchać i zainteresuje się naszymi małymi rozterkami albo zechce uczestniczyć w naszych małych radościach. Nawet jeśli jest to tylko wirtualne. Dla mnie może być i wirtualne.. najważniejsze, żeby było szczere

Co Ty w sobie masz dziewczyno, że tak się tutaj otworzyłam...? Bo ja nie lubię tak otwarcie pisać na forach.... Na dzisiaj już koniec i basta! Dam szansę innym
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
waska 14:18, 18 cze 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Witam i z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Lena 14:25, 18 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499




Betysiu Ty mi z nieba spadłaś z tą Wisterią - kocham ja od ponad 12lat !!!

Na początek muszę napisać ,że zbyt skromna jesteś - spodziewałam się po przeczytaniu wstępu,starej chatki z zapuszczonym ogrodem a ty tu a TAKĄ willa wyskakujesz w objęciach Glicyni No szok normalnie - masz cudowny dom i możesz być wyjątkowo z siebie dumna - obcy kraj,tylko 4 lata i takie wyjątkowe osiągnięcie w postaci własnego domu!!!
Wiem już teraz ,że stworzysz jeden z ładniejszych ogrodów na forum - bo francuskiego klimatu to my tu w Polsce nie osiągniemy
Pozdrawiam cie gorąco i czekam na fotorelację
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
grupa_trzyma... 15:06, 18 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Wisteria piękna, ogrodniczka piękna ale...te dachówki - spójrzcie tylko na nie. Cudne!
Betysiu, żabki ? serio?
A ślimaczki?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
motylla 15:25, 18 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Ale pięknie się zapowiada! Witaj Betysiu! Czekamy na zdjęcia
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies