Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 20:12, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
fajnie tak hi hi hi
pewnie że fajnie nie można tylko być smutasem śmiech pomaga
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:13, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)


przesyłam słońce z Wrocławia
dziękuje było pochmurnie ale dało się robić w ogrodzie sporo zrobiłem spore z miany hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:15, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdzia napisał(a)


dosadzam więcej bylin żeby jeszcze był bylinowy , właściwie to nawet niewiele dosadzam , wiecej dzielę i przesadzam bo niektóre za bardzo rozrośniete.Takie łany jak u Ciebie bardzo mi się podobają też bym chciała ale nie mam juz gdzie. Miłego dnia.
przypuszczam ale mówiłaś że zmieniałaś rh i azalki z bylinowego bo nie chciałaś dużo pracy a tu byliny sadzisz hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Bea 20:19, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Kondzio napisał(a)
Mam pytanie szukam jakiś fajnych rzeźby i detali ogrodowych jak znacie jakieś miejsce gdzie można kupić dajcie znać



Nie raz bywają w Tk maxxie, ale trzeba trafić

bo bywają pojedyncze sztuki
____________________
Beata W miniformacie
Kondzio 20:28, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bea napisał(a)



Nie raz bywają w Tk maxxie, ale trzeba trafić

bo bywają pojedyncze sztuki
dzięki trzeba szukać bo trzeba dopieszczać ogród detalami też hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Bogdzia 20:33, 22 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kondzio napisał(a)
przypuszczam ale mówiłaś że zmieniałaś rh i azalki z bylinowego bo nie chciałaś dużo pracy a tu byliny sadzisz hi hi hi


dobrze pamiętasz , M mi wyrzucił byliny żebym nie pieliła bo miałam bardzo, bardzo wysokie ciśnienie i kazał mi sadzic krzaki , nawet obiecal że pod krzakami on bedzie pielił ale okazało sie ze pod krzakami więcej pielenia niz w bylinach wiec skapitulował i znów mi wolno je sadzic, sadzę takie zeby rzeczywiscie zacieniały ziemię i nie dawały szansy chwastom np liliowce , floksy .Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kondzio 20:34, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdzia napisał(a)


dobrze pamiętasz , M mi wyrzucił byliny żebym nie pieliła bo miałam bardzo, bardzo wysokie ciśnienie i kazał mi sadzic krzaki , nawet obiecal że pod krzakami on bedzie pielił ale okazało sie ze pod krzakami więcej pielenia niz w bylinach wiec skapitulował i znów mi wolno je sadzic, sadzę takie zeby rzeczywiscie zacieniały ziemię i nie dawały szansy chwastom np liliowce , floksy .Pozdrówka.
hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gusiarz 22:03, 22 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Kondzio - ja już nie nadrobię... powiedz proszę jak losy Twojego warzywnika... marzę o takim angielskim co by go do kwadratu przerobić Pozdrówka
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Mirka 20:45, 23 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witam po urlopowo ,ale się u ciebie dzieje nie mogę ogarnąć
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
an_tre 20:49, 23 wrz 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Żebyś nie myślał, że nie zaglądam jestem na bieżąco
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies