Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Enya73 16:01, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Uwielbiam to forum. Cieszę się, jak mam gości i jak mam czas, żeby wymieniać z Wami myśli, niekoniecznie ogrodowe
Chciałabym być z Wami aktywna częściej, ale to niestety nie jest takie proste. Ewuś, a Ty to szczególnie wiesz o czym mówię

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Malgosik 16:32, 30 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Enya73 napisał(a)
To tak na miłe popołudnie wrzucę jakąś ogrodową fotę Jak wrócę do domku, to już pewnie ciemno będzie.

O, mam klony japońskie się pięknie ostatnio przebarwiły







Ela-Gierczusia, sorki, dopiero teraz się zorientowałam, że postawiłaś pytanie o rozchodniki. To odmiana Brillant, startuje na różowo, a potem się tak przebarwia na bordo. Szybko się rozmnaża. W zeszłym roku miałam po 3 gałązki w sumie na 3 sadzonkach, a teraz już sama widzisz


piękne kolory
____________________
Ogród na glinie
AgnieszkaW 17:38, 30 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Anitko, jeszcze pięknie i kolorowo u Ciebie Pozdrowionka
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
lojalna_ 17:45, 30 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Enya73 napisał(a)
O jak się mój wątek dzisiaj nadzwyczajnie ożywił

Oj Jolu, chyba byś nie chciała na co dzień takiej gimnastyki

Ty mi lepiej napisz na priv, skąd Ty jesteś sąsiadeczko, to zmontujemy jakieś zimowe spotkanie Całkiem spora grupa się nazbierała z naszego regionu

Edit. Już wiem, Rudzianka Ja też była Rudzianka


Anitko skoro tak usilnie tłuszczyk sie trzymał to zupelnie jak u mnie trzeba siła zdzierac a on ciagnie na swoje miejsce

Spotkanie faktycznie było by miło zorganizowac oczywiscie w naszym zabieganym zyciu wczesniej musimy termina poustalac

Fajnie ze sie pojawiłas . Te najpiekniejsze ogrody maja ostatnio jedna zasade ogrodniczek juz w nich nie ma ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Enya73 20:03, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Cały ten miły dzień wprawił mnie w dobry nastrój, niestety nic nie trwa wiecznie. Jeszcze nie zdążyłam dobrze wyjść z pracy, jak zadzwonił do mnie mój syn ze straszną wiadomością, że nasz pies został podczas spaceru dotkliwie pogryziony przez psa sąsiadów. Mam labradora, duży, ale bardzo łagodny, przyjacielski pies. Tamten to jakiś pies pasterski, rzadka rasa, ogromny, wysoki i niestety agresywny w stosunku do innych psów. Sąsiadka zapomniała zamknąć bramę i tamten wybiegł na naszą leśną drogę. Podbiegł do mojego psa i po chwili zaatakował go, gryząc go dotkliwie w szyję. Ruby ma całą głowę szytą. Szczęście, że sąsiadka zachowała się przytomnie i zawiozła wraz z moim synem naszego psa do weterynarza. Biedny pies, mam nadzieję, że nie będzie żadnych powikłań. Martwię się też o dzieci. Są przerażone. A my straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Wezwałam tym razem straż miejską, bo to niestety nie pierwsza taka sytuacja, że czujemy się zagrożeni z powodu psów sąsiadów. Tym razem doszło do tragedii. Nie chcę nawet myśleć, co by się stało, gdyby tamten pies zaatakował mojego syna. Masakra, jeszcze teraz się trzęsę z nerwów.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
bartek_luberda 20:22, 30 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Szkoda pieska ale dobrze że dziecka nie zaatakował
____________________
Ogródeczek
Madzenka 20:25, 30 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tak radosnie było w tym wątku... I takie info nt psiaka... Współczuję.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bdan 06:47, 31 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Anita współczuję. Tym bardziej, że patrząc realnie nicnie zrobisz, psy będą i Twoje obawy tez pozostaną
Enya73 19:58, 01 lis 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Malgosik napisał(a)


piękne kolory


Dziękuję, jest w nich niesamowita energia. Jeden spacer po ogrodzie potrafi zdziałać cuda
Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 19:59, 01 lis 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
AgnieszkaW napisał(a)
Anitko, jeszcze pięknie i kolorowo u Ciebie Pozdrowionka


Zaskakująca jest tegoroczna jesień. Sądziłam, że w tym roku szybko przyjdzie zima, a u mnie niektóre rośliny jeszcze chcą drugi raz zakwitnąć

Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies