Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

romka 11:45, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
beta napisał(a)


to ja już z tego nic nie rozumiem-Sylwia czy Roma? normalnie zgupłam


i tak i tak trochę to skomplikowane tak naprawdę mam na imię Sylwia, ale przez ostatnie 3 lata razem z budową domu prowadziłam bloga budowlanego, projekt który budowaliśmy to Roma, więc nie trudząc się zbytnio mojego bloga nazwałam "romka" i tak jakoś zostało, "romka" "romeczka" tak jdo mnie przylgnęło i mi sie spodobało....
....a ponieważ moich imienniczek jest to trochę, zostałam przy romce i na Ogrodowisku
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 11:47, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
siaaska napisał(a)
Podglądanie też dużo daje Wreszcie człowiek wie co mu się tak naprawdę podoba


witaj, dziękuję za odwiedziny
powiem Ci w sekrecie, że ja napotkałam na pewien problem (myślę, że wielu tu znany ) podoba mi się za wiele
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Enya73 11:50, 17 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Kindzia napisał(a)
Julciu nie prawda Mój Syn ma 20 lat i przytulanie zostało Mu od małego. Wlazłby mi na kolana, gdyby się zmieścił


Mój ma 12 lat i też taki sam przytulas
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
romka 11:54, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Sylwia, Beatko

chciałam się przedstawić we wstępie, miało być krótko a wyszło jak zwykle

ja powoli zaczynam ogarniać awatarki z ogrodami, niedługo mam nadzieję, ze będzie jak na budowlanym, że będe pamiętać kto gdzie jaką ścianę przesunął póki co, trochę jestem zagubiona, ale wiem np. z Beatki ogródka żeby tujek zbyt blisko budynku niesadzić i wiem że Ty Sylwuś u Ani byłaś i jabłka nie zabrałaś!

a kilka dni temu Gosia Kubusiowa mi tylko mętlik wprowadziła bo sobie awatarka zmieniła !

____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
kasik778 12:42, 17 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
romka napisał(a)

ja mojego na ADHD: szkoda, że jeszcze szczepionki nikt nie wymyslił


zawsze można mleko na maku pogotować ;P


dobre hhihih
____________________
beta 13:01, 17 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
romka napisał(a)



to ja już z tego nic nie rozumiem-Sylwia czy Roma? normalnie zgupłam


i tak i tak trochę to skomplikowane tak naprawdę mam na imię Sylwia, ale przez ostatnie 3 lata razem z budową domu prowadziłam bloga budowlanego, projekt który budowaliśmy to Roma, więc nie trudząc się zbytnio mojego bloga nazwałam "romka" i tak jakoś zostało, "romka" "romeczka" tak jdo mnie przylgnęło i mi sie spodobało....
....a ponieważ moich imienniczek jest to trochę, zostałam przy romce i na Ogrodowisku


aaaaaa i wszystko jasne

ja też korzystłam z wiedzy osób na forum budowlanym jak bylismy na etapie budowy naszego domu, fajna rzecz takie forum, ludziska fajne pomysły mają , a i rady takie z życia wzięte i sprawdzone

a odnośnie dzieci, to ja się zawsze śmieję, że po porodzie przy wypisie ze szpitala dziecko mi dali, ale o instrukcji obsługi do niego zapomnieli
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kindzia 14:14, 17 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
beta napisał(a)

Twój wstęp bardzo mnie wzruszył.
Witaj na Ogrodowisku imienniczko


to ja już z tego nic nie rozumiem-Sylwia czy Roma? normalnie zgupłam

Romeczka dla nas została z innego budowlanego bloga. Budowała dom wg takiego projektu. Na imię ma Sylwia, ja też do Niej mówię Romeczko, to kwestia przyzwyczajenia
To tak jak ze mną. One mnie znają jako rysiowa, tz.żona Rysia, Kindzia, to takie zdrobnienie którego używa mój M., a na imię mam Kasia



Sorry Romcia, że się wcięłam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:19, 17 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zresztą już odpowiedziałaś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
romka 15:03, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Kindzia napisał(a)


Sorry Romcia, że się wcięłam


wcinaj się jak najczęściej! Rysióweczko moja!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 15:17, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
narysowałam jak chciałabym żeby wyglądały moje rabaty, nie wiem jak to będzie widać na zdjęciu... robiłam skany ale jeszcze marniejsze wyszły niż zdjęcia... no nic mam nadzieję, że coś będzie widać...
chciałabym rabaty wokół działki, a środek żeby był pusty (znaczy się sam trawnik), na szaro pokolorowany bruk - jeszcze go nie ma ale będzie

chcę się zabrać w najbliższych dniach za posadzenie tujek (chyba szmaragdów) bo nie chcę patrzeć na dalszą część działki, musi byc jakaś ściana będzie zielona
mniej więcej proporcje starałam się zachowywać, no ale w rysunkach i matmie nie byłam nigdy najlepsza


zawijasek to chyba Gosi Kubusiowej pomysł gdzieś znalazłam, po moich milionach kombinacji co zrobić przed garażem wydał mi się strzałem w 10!
także Gosiu dziękuję, a Temu Komu ukradła przepraszam
nie wiem czy to kółko akurat proporcjonalne ale to tylko zarys

tu w powiększeniu


jak wygląda to słabo i nienadziejnie to proszę mówcie, będę mazać i kombinować dalej
poszczególnymi rabatami i roślinkami zajmę się dopiero pewnie zimą
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies