Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie i domek..........

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie i domek..........

elf 00:30, 27 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
dobre za kilkadziesiąt lat to mój M chyba zdąży to ogrodzenie postawić

____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
dajana 00:43, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
O jej za kilkadziesiąt lat to mnie już nie będzie .Nie mam tyle czasu Witaj Elfiku nie martw się o czas ,tak sie składa ze jesteśmy na tym samym etapie tworzenia no może ty bardziej zaawansowana .Śliczne masz koszyczki jesienne na schodach i wiele innych rzeczy .To że zmieniasz często swe pomysły to normalne, wszyscy tak robią.Gratuluje ślicznych córeczek ,psinki i pracowitego męża .Musisz znaleść przyczynę choroby młodszej córci Uszy to nie żarty i nie wirus ,musi być przyczyna .Nie bagatelizuj tego proszę.Nie spiesz się z nasadzeniami ,czas jest najlepszym doradcą .Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ewa_piasecka 00:58, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Ewa! Wpadam z rewizytą. Zobaczysz, jak szybko wciągnie Cię ogrodowisko!

Masz to szczęście, że Twój ogród dopiero powstaje i masz szansę uniknąć wielu błędów.
No i Anię masz blisko, a jak sama najlepiej wiesz, Ania to nasz ogrodowiskowy skarb.

Widziałam pomidorowe krzaczory - bardzo ładne. Pochwal się plonami.

Winnica cudna! Takie widoki zawsze poprawiają humor amatorom wina!
o

już mnie pochłonęło mój mąż mówi no ja wychodzę z domu ty w ogrodowisku przychodzę do domu ty dalej na ogrodowisku
Cieszę się , że jestem na poczatku bo naprawdę będę mogła w miarę profesjonalnie wszystko zrobić.
A te Kapiasy ? gdzie weszłam to o Kapiasach pisali myślę sobie? co to za goście, co tyle ludzi przygarniają na spotkania?....... no i wyszperałam już wiem i nawet blisko mam.
......a Ania i mąż to już zarezerwowani w pomocy przy zakładaniu trawnika u mnie, zakochałam się w ich trawie jak tylko tam przyjeżdżam to chodzę boso po niej.
____________________
bedzie i domek
sylllwia 07:22, 27 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Ewa, ja jak byłam u Ani to się zastanawiałam, czy mogę po tym jej pięknym trawniku deptać, ale na pomysł ze ściągnięciem butów nie wpadłam
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
grupa_trzyma... 10:14, 27 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Do Kapiasów masz blisko. Spotkanie będzie 8 września, jeśli masz wolny dzień, zapisz się i wpadaj. Będzie miło się poznać. Przekonasz się jak wiele daje takie spotkanie, naładujesz bateryjki optymizmem i energią. .
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
ewa_piasecka 11:08, 28 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
sylllwia napisał(a)
Ewa, ja jak byłam u Ani to się zastanawiałam, czy mogę po tym jej pięknym trawniku deptać, ale na pomysł ze ściągnięciem butów nie wpadłam



He He to następnym razem musisz spróbować
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 11:11, 28 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Do Kapiasów masz blisko. Spotkanie będzie 8 września, jeśli masz wolny dzień, zapisz się i wpadaj. Będzie miło się poznać. Przekonasz się jak wiele daje takie spotkanie, naładujesz bateryjki optymizmem i energią. .


Właśnie chciałabym bardzo jechać, ale już mam ten dzień zaplanowany późno się dowiedziałam, także jak się dowiem o następnym spotkaniu to z ogromną przyjemnością pojadę
____________________
bedzie i domek
Gardenarium 11:12, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewa jesteś super. Rozśmieszyła mnie i uradowała ta opowieść o siedzeniu na ogrodowisku. Boję się o relacje z mężem hehe.

Koniecznie przyjedź do Kapiasów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewa_piasecka 11:19, 28 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Gardenarium napisał(a)
Ewa jesteś super. Rozśmieszyła mnie i uradowała ta opowieść o siedzeniu na ogrodowisku. Boję się o relacje z mężem hehe.

Koniecznie przyjedź do Kapiasów.


Z mężem mam super relacje także nie musi się Pani obawiać on bardziej to mówi z uśmiechem na twarzy a do Kapiasów bardzo chciałabym przyjechać, ale zapisałam się z mężem na inne spotkanie wcześniej no i już nie chcę tego odwoływać, będę czekała na następne spotkanie zróbcie jak najszybciej
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 12:29, 28 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63


Zdjęcie z 2011 roku październik cieplutko było
____________________
bedzie i domek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies