Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 21:12, 05 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Rosa napisał(a)

u siebie wstawiłam zdjęcia. Bez problemu zmieszczą się w moim samochodzie osobowym, wystarczy złożyć tylną kanapę i mnie poprowadzić na miejsce. Proszę o szybką decyzję i bez krępacji jeśli nie chcesz albo nie pasuję napisz wprost .
Ewa rośliny widziałam dziękuję ale teraz to nie mam jak odebrać. Mam wnuki na wakacjach u mnie a z nimi jeździć nie będę. Może chętny się znajdzie. Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Rosa 08:11, 06 lip 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Mirko, z pewnością chętny się znajdzie, bo rośliny są zdrowe, NIGDY nie były podlewane poza deszczem i NIGDY nie były nawożone i dobrze rosną 30-40 lat w tym samym miejscu . Teraz to sadysta albo człowiek nie posiadający podstawowej wiedzy ogrodniczej przesadzałby stare krzewy. Ja do szaleńców nie należę . Akcja jest planowana na koniec lata albo jesień . Namawiać więcej nie będę. .
margaretka3 08:31, 06 lip 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Mirka napisał(a)
Pomidorki w tym roku mają super warunki.

Mirko, pomidorki cudne, ale musisz im oberwać liście, bo mają zdecydowanie za gęsto i brak przewiewu, chyba nawet ziemi dotykają, a nie powinny.
Kwitnącą hastatę oczywiście widziałam, ja nie mam białej, więc poproszę Cię o nasionka. A czy dobrze kojarzę, że wysiewałaś sporobolusa?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Mirka 20:33, 06 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Rosa napisał(a)
Mirko, z pewnością chętny się znajdzie, bo rośliny są zdrowe, NIGDY nie były podlewane poza deszczem i NIGDY nie były nawożone i dobrze rosną 30-40 lat w tym samym miejscu . Teraz to sadysta albo człowiek nie posiadający podstawowej wiedzy ogrodniczej przesadzałby stare krzewy. Ja do szaleńców nie należę . Akcja jest planowana na koniec lata albo jesień . Namawiać więcej nie będę. .
Dzięki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:38, 06 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
margaretka3 napisał(a)

Mirko, pomidorki cudne, ale musisz im oberwać liście, bo mają zdecydowanie za gęsto i brak przewiewu, chyba nawet ziemi dotykają, a nie powinny.
Kwitnącą hastatę oczywiście widziałam, ja nie mam białej, więc poproszę Cię o nasionka. A czy dobrze kojarzę, że wysiewałaś sporobolusa?
Gosia dzięki za rady. Zawsze obrywam ale w tym roku normalnie czasu nie mam na nic. Budowa nas pochłania. Jutro może oberwę. Nasionka zbiorę. Mam sporo sadzonek jeszcze na palecie też już kwitną. Może jak się ochłodzi to bym ci wysłała
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 22:07, 07 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dziś gorąco to i fotki słoneczne.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bacowa 07:12, 10 lip 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Mirka,obcinam kocimiętke po kwitnieniu , potem znów zakwita.
Mirka 10:41, 10 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
bacowa napisał(a)
Mirka,obcinam kocimiętke po kwitnieniu , potem znów zakwita.
Dzięki Ewa właśnie wczoraj przycięłam.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anabuko1 14:41, 11 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23598
Mireczko witaj!!
Przyszłam do Ciebie za sprawą tej pięknej bordowe rudbekie.
Właśnie taką sobie kupiłam. Jak ona co rośnie ?? Zimowala już u ciebie? ?
Bylinowo ,kolorowo i ja lubię
Masz piękne liliowce,jezowki ,dalie i trawy
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mirka 21:04, 11 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
anabuko1 napisał(a)
Mireczko witaj!!
Przyszłam do Ciebie za sprawą tej pięknej bordowe rudbekie.
Właśnie taką sobie kupiłam. Jak ona co rośnie ?? Zimowala już u ciebie? ?
Bylinowo ,kolorowo i ja lubię
Masz piękne liliowce,jezowki ,dalie i trawy
Pozdrawiam

Aniu odpisałam u ciebie
Kwiatuszki na powitanie zostawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies